Funkcjonalne opaski kablowe do zastosowań w ciasnych przestrzeniach

Data: 22/06/2016

Opaski kablowe serii X pozwalają zaoszczędzić miejsce i oferują przy tym najwyższą jakość

HellermannTyton oferuje poręczne opaski kablowe serii X o zmniejszonej główce, które dzięki swoim mniejszym gabarytom spełniają wysokie wymagania instalatorów w zakresie budowy maszyn oraz pojazdów.

 

Wąska, zaokrąglona główka serii X sprawia, iż produkt ten jest idealnym wyborem w przypadku zabezpieczania i wiązania kabli w ciasnych przestrzeniach, gdzie mniejsze opaski nie oferują wystarczającej wytrzymałości na rozciąganie.


„Dzięki wyjątkowej geometrii główki udało nam się zmniejszyć wysokość opaski kablowej”, mówi Jan Göllner, specjalista ds. opasek kablowych firmy HellermannTyton. „Zaokrąglona forma główki sprawia, że opaska przylega jeszcze dokładniej i ściślej do wiązanego przedmiotu i uniemożliwia boczne ześlizgnięcie się opaski.”  


Poza tym, dzięki drobnym zmianom w kształcie główki zaciągnięcie opaski jest jeszcze łatwiejsze, a opaska przylega optymalnie do wiązanego przedmiotu.


Mniejsze siły potrzebne do zaciągnięcia opaski oraz używanie ergonomicznych narzędzi do ręcznego zaciągania opasek, takich jak EVO7 lub EVO9* firmy HellermannTyton, sprawiają, że praca z opaskami serii X jest niezwykle prosta.
Opaski kablowe serii X są nie tylko odporne na promieniowanie UV (PA66W) i udary mechaniczne, ale również stabilizowane cieplnie (PA66HIRHS) oraz bezhalogenowe. Produkty dostępne są bezpośrednio od producenta HellermannTyton.


Na targach Energetab 2016 (13-15 września w Bielsko-Białej) HellermannTyton przedstawi szereg swoich produktów, m.in. innowacyjne produkty z technologią RFID do bezbłędnej identyfikacji przedmiotów i żelowe oraz żywiczne mufy do szybkiego łączenia kabli i przewodów.
 

Bądź z nami w kontakcie


Update: 17/08/2019 © HellermannTyton 2019
Kontakt