14/07/2024

Zrównoważony rozwój w HellermannTyton

Wprowadzanie pozytywnych zmian


Strategia zrównoważonego rozwoju HellermannTyton Strategia zrównoważonego rozwoju HellermannTyton


Zrównoważony rozwój jest integralną częścią naszej misji i jesteśmy zobowiązani do wprowadzania pozytywnych zmian w kierunku lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

Będąc wiodącym, światowym producentem i dostawcą rozwiązań w zakresie zarządzania okablowaniem mamy świadomość, że klienci ze wszystkich branż przemysłowych polegają na nas w zakresie dostarczania im produktów o trwałej jakości. Traktujemy tę odpowiedzialność bardzo poważnie i staramy się wdrażać działania, mające na celu zmniejszenie naszego śladu węglowego i ilości odpadów. 

Nasza pasja do zrównoważonego rozwoju jest zakorzeniona w naszym dziedzictwie dostarczania lekkich i wydajnych rozwiązań produktowych dla naszych klientów.

Osiągnięcie bardziej zrównoważonej przyszłości wymaga ciągłych innowacji napędzanych przez zmotywowanych ludzi. Dlatego mocno wierzymy, że zapewnienie możliwości rozwoju, integracji i zaangażowania pracowników ma fundamentalne znaczenie dla powodzenia naszej strategii.

  

Oświadczenie Prezydenta Grupy HellermannTyton - Andrew Leylanda

Prezydent Grupy HellermannTyton Andrew Leyland

"W HellermannTyton postrzegamy zrównoważony rozwój jako szansę na wprowadzenie pozytywnych zmian przy jednoczesnym rozwoju naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zminimalizowanie wpływu naszych działań i działań naszych klientów na klimat. 

Rozumiemy, że liczy się każdy wkład w redukcję emisji poprzez zmniejszenie masy i niższe zużycie energii, podobnie jak projektowanie do ponownego użycia i sukcesywne zwiększanie możliwości recyklingu naszych produktów i opakowań po zakończeniu ich użytkowania."

  

Strategia i ambicje

Podsumowanie strategii i ambicji

HellermannTyton jest zaangażowany w redukcję emisji generowanych przez naszą działalność, produkty i usługi oraz w aktywne wspieranie ambicji naszych klientów w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Pracując nad osiągnięciem celu, jakim jest neutralność węglowa, strategia zrównoważonego rozwoju wbudowana w całą firmę skupia się na inicjatywach w czterech obszarach: Ludzie, Planeta, Produkt, Zarządzanie.

  

Nasza droga do bardziej zrównoważonego rozwoju

W HellermannTyton staramy się minimalizować nasz wpływ na środowisko oraz zachęcać i umożliwiać naszym pracownikom i klientom podejmowanie pozytywnych działań na rzecz bardziej zrównoważonej przyszłości.

Odkryj konkretne cele i działania w naszych obszarach zainteresowania zrównoważonym rozwojem, klikając na poniższe sekcje.

Pomoc w zakresie zrównoważonego rozwoju

Jeśli masz pytania dotyczące zrównoważonego rozwoju, skontaktuj się z nami. Zadbamy o to, aby odpowiednia osoba w naszej firmie jak najszybciej udzieliła Ci potrzebnych informacji.