Perspektywy na przyszłość

HellermannTyton jest globalnym producentem, który oferuje wysoko wydajne rozwiązania w zakresie wiązania, mocowania, łączenia, prowadzenia, ochrony oraz identyfikacji, przeznaczone do stosowania w różnych branżach. Dla naszych klientów opracowujemy rozwiązania rynkowe, które w unikalny sposób wypełniają przemysłowe potrzeby - rozwiązują wymagania instalacyjne, obniżają koszty pracy i koszty materiałowe oraz wpływają na podwyższenie jakości produktu końcowego - nie ma znaczenia w jakiej branży.

Kontrolig

Analityk ds. Kosztów produkcyjnych

Pasja i chęć innowacji to nie tylko kluczowe czynniki dla rozwoju nowych produktów, to również trwały element naszej kultury przedsiębiorstwa. Czerpiąc z tej myśli Grupa HellermannTyton opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty do wiązania, mocowania, oznaczania, ochrony oraz konserwacji kabli i przewodów oraz elementów z nimi związanych. Poprzez ciągłe innowacje, prawdziwe know-how oraz najwyższą jakość połączoną z wysokim poziomem usług staliśmy się wiodącym przedsiębiorstwem w tym obszarze. Naszymi klientami w kraju i za granicą są międzynarodowe przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej, dystrybucyjnej oraz OEM. Szczególne wymagania naszych klientów to dla nas wielkie wyzwania, które nas stale motywują i dzięki którym wciąż się rozwijamy. Szukamy pracowników, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w naszych sukcesach. Do naszego zakładu produkcyjnego w miejscowości Kotunia ( gmina Słupca) szukamy aktualnie pracowników na stanowiska:

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie kalkulacji kosztów wytworzenia wyrobów,
  • Nadzór nad danymi z zakresu gospodarki materiałowej,  kosztów robocizny oraz maszyn i urządzeń, w tym bieżąca i okresowa kontrola kosztów oraz przygotowanie budżetów i planów finansowych,
  • Przygotowywanie estymacji kosztów nowych produktów,
  • Analiza i weryfikacja odchyleń kosztów materiałów i operacji dla zleceń produkcyjnych,
  • Obsługa procesów w środowisku SAP,
  • Planowanie strategiczne oraz krótkoterminowe,
  • Ocena efektywności projektów oszczędnościowych i  inwestycyjnych,
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby informacji zarządczej,
  • Wsparcie w procesie monitorowania i optymalizacji kontroli wewnętrznej,
  • Współpraca ze wszystkimi działami fabryki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia, matematyka)
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z analizą i kalkulacją kosztów, atutem będzie doświadczenie w finansach/kontrolingu zakładu produkcyjnego międzynarodowego przedsiębiorstwa,
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analizowania i weryfikacji danych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • Systematyczność, terminowość, rzetelność i dyspozycyjność,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, to  prosimy o przesłanie dokumentów rekrutacyjnych, abyśmy mogli Państwa bliżej poznać. CV+ list motywacyjny z określeniem stanowiska, na które Państwo aplikują, prosimy przesyłać wraz z podaniem możliwego terminu podjęcia pracy oraz oczekiwań dot. wynagrodzenia e-mailem na adres: biuro@hellermanntyton.eu
Macie Państwo dodatkowe pytania? Wówczas prosimy o kontakt pod numerem telefonu 63 22 37 111 w godzinach od 08:00 do 16:00.
HELLERMANNTYTON Sp. z o.o.
Kotunia 111, 62-400 Słupca

Produkcja

Pomocnik Ustawiacza maszyn wtryskowych

Data rozpoczęcia: 01/08/2017

•    obsługa maszyn wtryskowych.
•    Zmiana form wtryskowych.
•    Prowadzenie dokumentacji wyprodukowanego towaru: opis towaru.
•    Optyczna kontrola wyprodukowanego towaru.
•    Wykonywanie pracy zgodnie z poleceniem i dokumentacją

Wymagania:
•    zmysł techniczny
•    gotowość do pracy w systemie trójzmianowym
•    uprawnieninia na suwnice SII i wózek widłowy mile widziane
•    otwartość na szkolenia i podnoszenia kwalifikacji w kierunku ustawiacza maszyn wtryskowych

Oferujemy:
•    Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się  międzynarodowej  korporacji
•    Atrakcyjne warunki zatrudnienia
•    Możliwość rozwoju osobistego

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, to  prosimy o przesłanie dokumentów rekrutacyjnych, abyśmy mogli Państwa bliżej poznać. CV+ list motywacyjny z określeniem stanowiska, na które Państwo aplikują, prosimy przesyłać wraz z podaniem możliwego terminu podjęcia pracy oraz oczekiwań dot. wynagrodzenia e-mailem na adres: biuro@hellermanntyton.eu

Skontaktuj się z nami!