14/04/2024

Witamy w HellermannTyton Polska

Fabryka w Słupcy


HellermannTyton Słupca HellermannTyton Słupca


Międzynarodowa grupa HellermannTyton jest obecna w Polsce od ponad 10 lat. Zakład produkcyjny wraz z zapleczem administracyjnym i biurem obsługi klienta znajduje się w Słupcy, około 70 km od Poznania, w nowoczesnym kompleksie biurowo-produkcyjnym, który został oddany do użytku w 2016 roku. Wcześniej siedziba firmy mieściła się w Zagórowie, również w powiecie słupeckim.

W pełni zautomatyzowane hale produkcyjne wraz z biurowcem zajmują powierzchnię ponad 24.000 m2. Jest to jeden z największych, najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się zakładów produkcyjnych w regionie. Najnowsza, czwarta hala produkcyjna została oddana do użytku w lipcu 2023 r. Obecnie w HellermannTyton Polska zatrudnionych jest ponad 300 osób i liczba ta stale rośnie. 

Specjalizujemy się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych metodą formowania wtryskowego, których w chwili obecnej wytwarzanych jest ponad 100 000 000 szt. miesięcznie. Są to zarówno standardowe produkty będące w ofercie, jak również produkty zindywidualizowane, produkowane stricte pod Klienta, m.in. opaski kablowe, w tym opaski jedno- i dwuczęściowe z elementami mocującymi, kanały kablowe, systemy łączeniowe oraz klipsy. Ponad 90% tych produktów przeznaczonych jest na rynek motoryzacyjny, pozostałe są stosowane m.in. w branży AGD, na rynku odnawialnych źródeł energii i na rynku kolejowym.

W latach 2021-2023 roku zostaliśmy uhonorowani tytułami „Gazela Biznesu 2020” oraz „Diamenty Forbes 2021, 2022" dla najszybciej rozwijających się firm w Polsce.

Tutaj w Słupcy łączymy pod jednym dachem najwyższe standardy obsługi i produkcji. Nasi specjaliści ds. sprzedaży są do Twojej dyspozycji. Koncentrujemy się na świadczeniu wysokiej jakości usług zarówno globalnie jak i lokalnie. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem.

Strategia podatkowa

Informacja o realizacji strategii podatkowej przez HellermannTyton Sp. z o.o., zgodnie z wymogami art. 27c ustawy o CIT.