14/04/2024

Rozwój

MADE FOR YOU – HellermannTyton jest doświadczonym partnerem w zakresie indywidualnych rozwiązań.


Rozwój produktów w Hellermann Tyton Rozwój produktów w Hellermann Tyton


Ze względu na wysokie moce projektowe wszędzie jesteśmy w stanie opracować produkty idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Wszystko z jednego źródła — od planowania po produkcję.

Rozwijanie produktów dla konkretnych klientów.

HellermannTyton: Rozwijanie produktów dla konkretnych klientów.

Przykładowo zacisk Fixing Clip AC Pipe rozwiązuje problem dotyczący izolowanych, aluminiowych żeber chłodzących w podzespołach motoryzacyjnych. Połączenia sztywne powodowały uszkodzenia rur z powodu wibracji w komorze silnika. Zaciski Fixing Clip AC Pipe, wykonane zarówno z elementów miękkich, jak i twardych, zapewniają ciągłe dostosowanie do wartości tolerancji ruchów wskazanych przez klientów.

Przez fachowców dla fachowców.

Cokół samoprzylepny FlexTack produkcji HellermannTyton

HellermannTyton nie postrzega świata wyłącznie poprzez pryzmat zarządzania kablami. Sami budujemy złożone urządzenia, czasami natrafiając na problemy, które dopiero wymagają rozwiązania. W przypadku systemu znakowania M-BOSS Compact ze stali nierdzewnej konieczne było znalezienie rozwiązania pozwalającego zamocować cylinder. Jest ono obecnie dostępne jako nowość w asortymencie firmy pod nazwą FlexTack, w postaci samoprzylepnego cokołu dostępnego zarówno dla wersji wypukłych, jak i wklęsłych.

Gotowi na wyzwania klientów


Pracownicy HellermannTyton Pracownicy HellermannTyton


Za sprawą ponad 5400 naszych pracowników obecnych na całym świecie jesteśmy w stanie oferować klientom lokalne wsparcie i fachową wiedzę przy rozwijaniu produktów. Nasi projektanci są do Twojej dyspozycji przez cały okres realizacji określonych projektów. Bardzo chętnie udzielimy Tobie wsparcia.

Potrzebujesz fachowej pomocy? Skontaktuj się z nami.

HellermannTyton ciągle rozwija swoje własne produkty.

Nowe pomysły pojawiają się codziennie


Inspiracja doskonaleniem Inspiracja doskonaleniem


HellermannTyton INSIDE

HellermannTyton INSIDE


Format wideo HellermannTyton INSIDE


Nasz program HellermannTyton INSIDE umożliwia przyjrzenie się pracy naszych zespołów. Zobacz, jak tworzymy nowe idee i rozwijamy innowacyjne produkty.

Kliknij tutaj, aby przejść do naszej Mediateki.