pictogram

Rozwiązania do zarządzania okablowaniem dla przemysłu lotniczego i kosmicznego

Ciężkie zadanie lekkości latania

MADE FOR LIGHTNESS


MADE FOR LIGHTNESS MADE FOR LIGHTNESS


W HellermannTyton wiemy, że produkty dopasowane do potrzeb klienta są kluczowym elementem w rozwoju firm lotniczych. Dzięki naszemu 40-letniemu doświadczeniu wiemy, skąd pochodzisz i dokąd zmierzasz. Dzięki naszym systemom produkcyjnym i najnowocześniejszym produktom dostarczamy rozwiązania, które doskonale sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających warunkach.

MADE TO REDUCE WEIGHT


MADE TO REDUCE WEIGHT MADE TO REDUCE WEIGHT


Wiemy, jak uzyskać więcej za mniej. I to napawa nas dumą. Nasi specjaliści z branży lotniczej i kosmicznej znają samoloty "na wylot", rozumiejąc znaczenie maksymalnej redukcji masy i zapewnienia wzrostu wydajności. W 39 lokalizacjach na całym świecie, analizujemy obecne rozwiązania pokładowe w samolotach naszych klientów, aby określić, gdzie jeszcze możemy zredukować wagę. Podobnie jak to było w przypadku naszych obejm typu "seat-to-seat". Nasi konstruktorzy w 13 międzynarodowych centrach badań i rozwoju ściśle współpracowali w celu opracowania specjalnego rozwiązania do łatwego i niezawodnego okablowania pokładowych systemów rozrywki. Dzięki doskonałej współpracy połączyliśmy kilka części w jedną całość. Odchudzone rozwiązania, które odciążają Twój umysł.

MADE FOR TAKE-OFF


MADE FOR TAKE-OFF MADE FOR TAKE-OFF


Ponieważ normy lotnicze znacząco różnią się w zależności od typu samolotu, większość naszych produktów to rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, tak aby mogły spełniać najwyższe wymagania. Opierając się na ścisłej współpracy z Tobą, zajmujemy się szczegółami dotyczącymi rozwoju produkcji, tak aby uzyskać odpowiednie certyfikaty m.in. NSA, PAN, VG, EN/AS9100, MIL, MS, DAN i JN. Dokładamy wszelkich starań by PPM był zawsze równy 0, w każdej produkowanej przez nas części, zarówno tej na indywidualne zamówienie jak i tej produkowanej seryjnie. Nazywamy to niezawodnością gotową do lotu.

Dobrze przemyślane - oto nasze sprawdzone, przetestowane i godne zaufania produkty dla lotnictwa i kosmonautyki:

MADE TO FASTEN: Opaski kablowe i elementy mocujące

Cokoły klinowe

Cokoły klinowe

  • Szybki montaż
  • Dwuczęściowy klin
  • Łatwe wprowadzenie
  • Pewne mocowanie dla szerokiej gamy opasek kablowych
Opaski dwuczęściowe montowane na krawędź

Opaski dwuczęściowe montowane na krawędź

  • Złożone opaski dwuczęściowe z EdgeClip
  • Główkę opaski można przesuwać po zapięciu wiązki
  • Do krawędzi o grubości 1–3 mm

 

MADE TO PROTECT: Systemy ochrony przewodów

MADE TO PROTECT: Systemy ochrony przewodów

Oploty ochronne meta-aramidowe HEGMAN

  • Wykonanie z niepalnych włókien meta-aramidowych
  • Wysoka odporność na działanie promieniowania i cieczy

Oploty ochronne meta-aramidowe, odporne na działanie wody i oleju HEGMANWO

  • Doskonała odporność na działanie wysokich temperatur, ścieranie i płomień
  • Bardzo duża elastyczność

MADE TO IDENTIFY: Systemy identyfikacji

MADE TO IDENTIFY: Systemy identyfikacji

Oznaczniki termokurczliwe

  • Dostępne w kolorze białym i żółtym
  • Dobra wytrzymałość mechaniczna oraz odporność na działanie rozpuszczalników organicznych i innych środków chemicznych
  • Duża elastyczność
  • Dostarczane w wygodnych opakowaniach
HFTP 48

Tabliczki identyfikacyjne do oznaczania wiązek kablowych

  • Do zastosowań w wysokich temperaturach od -55°C do +240°C
  • Możliwość zadruku za pomocą drukarki laserowej
  • Identyfikacja kabli lub wiązek kablowych
  • Dostępne w kolorze beżowym
  • Mocowanie za pomocą opasek kablowych PEEK

MADE TO APPLY: Narzędzia montażowe

EVO7

EVO7 - ręczne narzędzie do zaciągania opasek kablowych, obudowa tworzywowa

  • Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt zapewniający wygodny i pewny chwyt
  • Wyjątkowo niskie koszty utrzymania
  • Szybka i precyzyjna obsługa przy minimalnym wysiłku (mechanizm TLC)
  • Wygodna i łatwa regulacja siły zaciągu

 

EVO9

EVO9 - ręczne narzędzie do zaciągania opasek kablowych, obudowa tworzywowa

  • Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt zapewniający wygodny i pewny chwyt
  • Wyjątkowo niskie koszty utrzymania
  • Szybka i precyzyjna obsługa przy minimalnym wysiłku (mechanizm TLC)
  • Wygodna i łatwa regulacja siły zaciągu

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym ekspertem ds. zarządzania okablowaniem w przemyśle lotniczym i wspólnie wznieśmy się na wyżyny:

EMEA| Olivier Poupinet
opoupinet@hellermanntyton.fr
+33 1 30 13 80 00

Polska|Paweł Petykiewicz
Pawel.Petykiewicz@HellermannTyton.pl
+48 600 201 201

Austria|Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Belgia i Niderlandy|Rik Vroege
Rik.Vroege@hellermanntyton.nl
+31 33 460 06 92

CEE|Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Chiny|Alan Wang
Alan.Wang@HellermannTyton.com.cn
+86 510 85 27 92 0

Dania|Jakob Degn
Jakob.Degn@HellermannTyton.dk
+45 20 84 91 92

Finlandia|Harri Vesala
Harri.Vesala@HellermannTyton.fi
+35 89 87 00 450

Francja|Olivier Poupinet
opoupinet@hellermanntyton.fr
+33 1 30 13 80 00

Niemcy|Andreas Holstein 
Andreas.Holstein@HellermannTyton.de
+49(0)4101 587 1588

Włochy|Marco Benato
Marco.Benato@HellermannTyton.it
+39 (0) 49 76 78 70

Japonia|Hirokazu Kakiuchi
Hirokazu.Kakiuchi@HellermannTyton.co.jp
+81 66 39 58 610

Ameryka Północna|Jeremy Gish
jgish@htamericas.com
+1 971 282 6477

Norwegia|Lasse Nybakk
Lasse.Nybakk@HellermannTyton.no
+47 90 05 89 39

Rosja|Maxim Dybok
Maxim.Dybok@hellermanntyton.ru
+7 812 386 00 07

Ameryka Południowa|Marcio Freitas Favilla
MFavilla@hellermanntyton.com.br
+55 11 481 59 048

Hiszpania|David Martinez
David.Martinez@HellermannTyton.es
+34 91 66 12 835

Szwecja|Björn Rilegård  
Bjorn.Rilegard@HellermannTyton.se
+46 8 58089075

Turcja|Yavuz Ozdemir
Yavuz.Ozdemir@HellermannTyton.com.tr
+90 0216 687 03 40

Wielka Brytania|David Marklew
David.Marklew@hellermanntyton.co.uk
+44 7980 87 33 57

Bliski Wschód|Shatadru Bhattacharya
SB@HellermannTyton.ae
+97 1556 145 453

RPA|Lee Vermeulen
Lee.Vermeulen@Hellermann.co.za
+27 11 879 66 00

Bądź z nami w kontakcie


Update: 30/05/2020 © HellermannTyton 2020