29/05/2024

HellermannTyton ACADEMY

Wiedza to potęga

Akademia to właściwe miejsce aby zacząć. Wysiłek, w który zainwestujesz dzisiaj, będzie procentował jutro.


Wiedza to potęga Wiedza to potęga


Sieci kontaktów oraz wiedza stanowią klucz do sukcesu – ma to zastosowanie również do przyszłości.
AKADEMIA HellermannTyton to Twój kanał komunikacyjny umożliwiający współdzielenie, wykorzystywanie i pogłębianie wiedzy oraz wymianę doświadczeń.

Wykorzystaj AKADEMIĘ jako okazję do zdobycia dalszych kwalifikacji i zyskania nowych kontaktów, aby z powodzeniem rozwijać i rozszerzać prowadzoną działalność.

Nasz wspólny cel - sukces dzięki wiedzy

Wymiana wiedzy mnoży osiągnięcia


Wymiana wiedzy mnoży sukcesy Wymiana wiedzy mnoży sukcesy


AKADEMIA zapewnia ogólnoświatową wymianę informacji ze wszystkich dziedzin i na wszystkich poziomach funkcjonowania. Serdecznie zapraszamy wszystkich do dzielenia się swoją wiedzą z innymi. Razem możemy odnosić jeszcze większe sukcesy.

Specjalnie opracowane sesje szkoleniowe – dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb – umożliwią Ci poznanie naszych nowości jak i produktów z obecnego portfolio oraz ich zastosowanie na rozmaitych rynkach i w różnych branżach.

Jako nasz Klient, Ty również jesteś częścią AKADEMII. Tylko dzięki Tobie AKADEMIA będzie mogła rozwijać się, jednocześnie wnosząc wartościowy wkład w doskonalenie Twojej działalności! Serdecznie zapraszamy do dołączenia do zespołu!

Chcemy, aby HellermannTyton stał się Twoim preferowanym dostawcą rozwiązań w zakresie zarządzania okablowaniem. Rozbudowana wymiana doświadczeń przyczynia się do kompetentnej wiedzy, umożliwiając profesjonalną działalność na wszystkich rynkach, z uwzględnieniem wszelkich produktów i obszarów aktywności gospodarczej. Większa wiedza ułatwia pracę i skraca procesy, co z kolei stanowi gwarancję naszego wspólnego sukcesu w perspektywie długoterminowej.

AKADEMIA HellermannTyton – korzyści dla Ciebie


AKADEMIA HellermannTyton – korzyści dla Ciebie AKADEMIA HellermannTyton – korzyści dla Ciebie


AKADEMIA to miejsce wymiany wiedzy. Może się to odbywać w sieci intranetowej, w Internecie, w ramach internetowych platform e-learningowych, w drodze kontaktów bezpośrednich, na szczeblu lokalnym i poza nim, w formie seminariów, warsztatów lub grup eksperckich albo poprzez połączenie różnych elementów.

Rozpoczynając od szkoleń w zakresie produktów, zapewnimy pogłębienie tej wiedzy o znajomość rynku, szkolenia w zakresie e-biznesu, seminaria marketingowe, tematy z dziedziny produkcji i jakości oraz, w przyszłości, o wiele kolejnych aspektów.

  • AKADEMIA wspiera kreatywność i działania wychodzące poza zakres jednego działu firmy. Ma to istotne znaczenie, w szczególności gdy stajemy w obliczu różnych trudności.
  • Pogłębiaj swoją wiedzę na temat produktów i wykorzystaj możliwości oferowane przez HellermannTyton.
  • Zwiększaj swoje kompetencje, dzięki ukierunkowanym sesjom szkoleniowym, a w efekcie poszerzaj perspektywy sukcesu.
  • Ułatwiaj sobie pracę i skracaj procesy, z myślą o skróceniu czasu wykonywanej pracy.
  • Korzystaj z know-how innych ekspertów i zespołów specjalistów.
  • Nawiązuj nowe kontakty w rozmaitych specjalistycznych obszarach działalności.
  • Wykorzystuj AKADEMIĘ jako platformę stale zapewniającą aktualne informacje.

Dzięki Twojemu zaangażowaniu jako jeden globalny zespół dołożymy starań, aby AKADEMIA stała się osobistą i zawodową trampoliną sukcesu – zarówno dla Ciebie, jak i dla HellermannTyton!

To, co zrobisz dzisiaj, może poprawić Twoje jutro

 

Skorzystaj z naszych darmowych szkoleń on-line. Bez rejestracji!


Darmowe szkolenia on-line. Bez rejestracji Darmowe szkolenia on-line. Bez rejestracji


HellermannTyton oferuje kompleksowy zestaw szkoleń, w tym także on-line pozwalających łatwo włączyć nowe rozwiązania w istniejące procesy produkcyjne. Nasze wielozadaniowe podejście umożliwia szybkie przystosowanie się do nowych produktów nawet firmom działającym na skalę międzynarodową – niezbędna wiedza przekazywana jest właśnie tutaj. 

Jeśli zastanawiasz się, które opaski kablowe sprostają wysokim temperaturom, jak efektywnie wiązać kable kiedy nie można wiercić otworów ani stosować klejenia, które mufy kablowe najlepiej sprawdzą się w wilgotnych warunkach środowiskowych to koniecznie dołącz do nas i weź udział w naszych szkoleniach. Nasze eLearningi są całkowicie darmowe, dostępne w każdym momencie i nie wymagają rejestracji. Sprawdź jakie to proste i czerp z naszej wiedzy. 

          

 

  • eLearning: Norma EN45545                                                                                                                                                                                                                    https://download.hellermanntyton.com/academy/elearning/en-45545_ex_pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź inspirację dzięki naszym filmom


Get inspired by our films Get inspired by our films


HellermannTyton może poszczycić się wyjątkową skarbnicą wiedzy: na swoim koncie ma takie perełki, jak narzędzie do usuwania opasek mocujących EdgeClip, rozwiązanie ułatwiające drukowanie (Easy-Print) oraz inne rozwiązania, umożliwiające doskonalenie procesów produkcyjnych.

Jedno usprawnia procesy wewnętrzne, drugie doskonali sposób wykonywania pracy.

Celem AKADEMII HellermannTyton jest wymiana wiedzy i doświadczeń. Ujawnij zatem swój skarb i podziel się tajemnicami sukcesu z innymi. Zyskuj doświadczenia dzięki wymianie wiedzy. Poczuj innowacyjną siłę. Dołącz do naszej platformy i poznaj wiele przełomowych pomysłów. Oto AKADEMIA HellermannTyton.

Znajdź inspirację dzięki naszym filmom.


Rozwiązanie ułatwiające drukowanie (Easy-Print)

Pewien klient bezskutecznie poszukiwał rozwiązania umożliwiającego sporządzanie wydruków. Był to czas, kiedy operatorzy spędzali więcej czasu na zarządzaniu materiałem niż na obsłudze danych. Firma HellermannTyton opracowała sposób zapewniający klientowi korzyści dzięki znacznej oszczędności czasu.

 

 

 

 

 

Narzędzie do usuwania opasek mocujących EdgeClip

Pewien klient potrzebował zamontować opaski EdgeClip, lecz po umieszczeniu ich w pojeździe okazało się, że zostały osadzone w niewłaściwym miejscu. Za pomocą śrubokręta czy obcęgów opaski EdgeClip trudno było usunąć, zwłaszcza działając pod presją czasu.
Menadżer projektu, Melanie Schwarzbach, wraz z zespołem opracowała rozwiązanie dla takiej sytuacji. Pomysł polegał na wprowadzeniu narzędzia pod opaskę, pociągnięciu go w tył poza krawędź, a następnie uniesieniu do góry. Łatwo i przyjemnie.

 

 

 

Doskonalenie produktów

Markus Müller, kierownik ds. zarządzania formami odlewniczymi, opracował rozwiązanie polegające na uzupełnieniu wtryskarki o zwykłą szczotkę:
połączenie urządzenia do usuwania nadlewów z odpowiednio dopasowaną szczotką zapewnia niezawodność procesu rozformowywania i umożliwia oszczędność czasu produkcji.

 

Skorzystaj z naszej szerokiej oferty dostępnej na całym świecie


Skorzystaj z naszej szerokiej oferty dostępnej na całym świecie Skorzystaj z naszej szerokiej oferty dostępnej na całym świecie


Jeżeli interesuje Cię konkretne szkolenie w ramach danego rynku czy produktu, skontaktuj się z nami, korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się w górnej części strony.

Posiadamy zespół zaangażowanych instruktorów współpracujących z kierownictwem ds. produktów, którzy zapewnią Ci niezbędną pomoc w razie jakichkolwiek pytań.