Nr art. 133-01553 | T50SOSWSP5E-2-PA66HS-BK
Copied
  • Główka opaski znajduje się zawsze w ustalonym położeniu
  • Łatwy montaż bez konieczności użycia narzędzia
  • Możliwość przesuwania w zakresie 5-6 mm
  • Niski profil, możliwość mocowania kilku opasek na jednym bolcu
  • Do równoległego prowadzenia kilku wiązek
GLOBAL PART DESCRIPTION T50SOSWSP5E-2-PA66HS-BK
Grupa produktów Opaski jednoczęściowe montowane na bolec napawany, przesuwne
Ilość w torebce
Ilość w opak. 500szt.
Kolor Czarny (BK)
Materiał Poliamid 6.6 odporny na wyższą temperaturę (PA66HS)
Min. wytrzym. na rozciąg. 225N
Otwieralny zamek Nie
Pozycja pola opisowego bez
Rodzaj mocowania Mocowanie na bolec napawany
Rodzina produktów T50SOSWSP5E-2 do bolców napawanych 5 mm, wysokość zaczepu 3.5 mm
Typ T50SOSWSP5E-2
Waga 0.001755kg
Wariant Zewnętrznie ząbkowane
Zamek opaski zapadka plastikowa
Długość (L) 162.6mm
Max. średnica wiązki (syst. metryczny) 1.0-35.0mm
Rozmiar bolca 5.0 mm, 6.0 mm
Szerokość (W) 4.6mm
Wiązka ⌀ max. 35.0mm
Wiązka ⌀ min. 1.0mm
Wysokość (H) 1.3mm
Certyfikaty/Dopuszczenia
Klasa palności UL 94 V2
Materiał niebezpieczny Nie
Temperatura robocza w °C -40°C do +105°C, (+145°C, 500 h)