Nr art. 318-00001 | TA46-5.75/1.25-50mm-PO-X-BK
Copied
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
  • Wysoki stopień skurczu 4:1 pokrywa wiele różnych średnic i profili
  • Półsztywne rury zapewniają ochronę mechaniczną przed ścieraniem, przecięciem i zginaniem
  • Klej na bazie EVA zapewnia efektywne uszczelnienie środowiskowe
  • Jednoczesna izolacja, ochrona i uszczelnienie
  • Nadają się do obróbki w automatycznych urządzeniach do aplikacji termokurczliwych
  • Temperatura pracy ciągłej -40°C do +125°C
  • Doskonałe odciążenie, dzięki połączeniu wytrzymałej powłoki zewnętrznej i wysoce wydajnego kleju
Wysokowydajny klej na bazie EVA po podgrzaniu elastycznie przepływa pomiędzy przewodami lub żyłami.
GLOBAL PART DESCRIPTION TA46-5.75/1.25-50mm-PO-X-BK
Grupa produktów Rury termokurczliwe 4:1
Ilość w torebce
Kolor Czarny (BK)
Materiał Poliolefina usieciowana (PO-X)
Metoda badania starzenia cieplnego ASTM D2671
Metoda badania w niskiej temperaturze UL 224
Możliwość nadruku Nie
Rodzina produktów TA46 - cienkościenne z klejem
Stopień skurczu do 4:1
Test starzenia termicznego 168h/158°C
Test szoku termicznego 4h/225°C
Typ TA46-5.75/1.25-50mm
Wariant Cienkościenna
Wydłużenie przy starzeniu cieplnym (%) 220%
Wytrzymałość na rozciąganie przy starzeniu cieplnym 12MPA
Z klejem wewnętrznym (Tak/Nie) Tak
Zachowanie przy szoku termicznym niepękająca, niekapiąca
Zachowanie w niskich temperaturach niepękająca
Długość (L) 50mm
Grubość ścianki (WT) 1.30mm
Skurcz wzdłużny -10 % max.
Śr. dostarczana (D) 5.75mm
Śr. po max. skurczu (d) 1.25mm
Certyfikaty/Dopuszczenia
Klasa palności ASTM D2671
Klej Klej termotopliwy
Materiał bezhalogenowy Nie
Metoda badania wydłużenia przy zerwaniu ASTM D2671
Metoda badania wytrzymałości dielektrycznej IEC 60243
Metoda badania wytrzymałości na rozciąganie ASTM D2671
Min. temp. obkurczania w °C +110°C
Temperatura robocza w °C -40°C do +125°C
Wydłużenie przy zerwaniu (min.) 500%
Wytrzymałość dielektryczna 10kV/mm