Nr art. 553-71052 | TULT39-13DS-3x16WH-PO-X-WH
GLOBAL PART DESCRIPTION TULT39-13DS-3x16WH-PO-X-WH
Grupa produktów Oznaczniki termokurczliwe w formie drabinki, termotransfer
Ilość w kartonie
Ilość w opak. 750szt.
Kolor Biały (WH)
Stopień skurczu 3:1
Test starzenia termicznego 168h/175°C
Test szoku termicznego 4h/250°C
Typ TULT39-13DS-3x16WH
USP produktu trudnopalne, odporność chemiczna, odporne na działanie promieniowania UV
Waga 0.00152kg
Wariant W formie rolki
Z polem tekstowym Tak
Grubość ścianki (WT) 1.08mm
Grubość ścianki WT (imp) 0.049"
Skurcz wzdłużny -15 % max.
Skurcz wzdłużny ASTM D2671
Szerokość (W) 16mm
Śr. dostarczana (D) 39.0mm
Śr. po max. skurczu (d) 13.0mm
Średnica nominalna D (imp.) 1.53"
Średnica po pełnym skurczu d (imp.) 0.51"
Absorpcja wody 0.20%
Certyfikaty/Dopuszczenia
Certyfikaty/Dopuszczenia C22.2 no. 198.1-99, MIL-STD-202H Method 215K
Min. temp. obkurczania w °C +90°C
Rezystywność 10¹⁶ Ω cm
Temperatura robocza w °C -55°C do +135°C
Wydłużenie przy zerwaniu (min.) 300%
Wytrzymałość dielektryczna 20kV/mm