Nr art. 553-71046 | TULT24-8DS-3x16WH-PO-X-WH
Copied
  • Stopień skurczu 3:1
  • Standardowo dostępne długości: 50 mm, 25 mm i 16 mm. Inne długości dostępne na zamówienie
  • Dostępne w kolorze białym i żółtym
  • Wysoka elastyczność
  • Dostarczane w wygodnych do przechowywania opakowaniach
GLOBAL PART DESCRIPTION TULT24-8DS-3x16WH-PO-X-WH
Grupa produktów Oznaczniki termokurczliwe w formie drabinki, termotransfer
Ilość w kartonie
Ilość w opak. 750szt.
Kolor Biały (WH)
Krótki opis Oznaczniki termokurczliwe TULT DS 3:1
Materiał Poliolefina usieciowana (PO-X)
Metoda badania starzenia cieplnego ASTM D638
Metoda badania w niskiej temperaturze ASTM D2671
Metoda druku druk termotransferowy
Metoda druku druk laserowy
Możliwość nadruku Tak
Rodzaj mocowania Zawiesie
Rodzina produktów TULT DS - 3:1 do przemysłu zbrojeniowego i elektronicznego
Stopień skurczu 3:1
Test starzenia termicznego 168h/175°C
Test szoku termicznego 4h/250°C
Typ TULT24-8DS-3x16WH
USP produktu trudnopalne, odporność chemiczna, odporne na działanie promieniowania UV
Waga 0.001kg
Wariant W formie rolki
Z polem tekstowym Tak
Grubość ścianki (WT) 1.08mm
Grubość ścianki WT (imp) 0.047"
Skurcz wzdłużny -15 % max.
Skurcz wzdłużny ASTM D2671
Szerokość (W) 16mm
Śr. dostarczana (D) 24.0mm
Śr. po max. skurczu (d) 8.0mm
Średnica nominalna D (imp.) 0.94"
Średnica po pełnym skurczu d (imp.) 0.31"
Absorpcja wody 0.20%
Certyfikaty/Dopuszczenia
Certyfikaty/Dopuszczenia C22.2 no. 198.1-99, MIL-STD-202H Method 215K
Czas składowania 24 miesięce
Klasa palności UL 224 VW1
MILSPEC MIL-STD-202H Method 215K
Materiał bezhalogenowy Nie
Materiał niebezpieczny Nie
Metoda badania rezystancji skrośnej ASTM D257
Metoda badania wydłużenia przy zerwaniu ASTM D638
Metoda badania wytrzymałości dielektrycznej ASTM D2671
Metoda badania wytrzymałości na rozciąganie ASTM D638
Min. temp. obkurczania w °C +90°C
Rezystywność 10¹⁶ Ω cm
Temperatura robocza w °C -55°C do +135°C
Wydłużenie przy zerwaniu (min.) 300%
Wytrzymałość dielektryczna 20kV/mm