30/09/2022
pictogram

Transport szynowy: Zaufaj globalnemu partnerowi.
Dostarczamy innowacyjne rozwiązania. W pełni certyfikowane. Aby zagwarantować bezpieczeństwo.

Co najmniej o długość szyny przed innymi: jesteśmy wiodącym dostawcą dla przemysłu kolejowego.

Gdyby szukać porównania opisującego nasze kompetencje w dziedzinie budowy pojazdów szynowych, można by opowiedzieć bajkę o żółwiu i zającu: My już tu jesteśmy! Po pierwsze dlatego, że jako preferowany dostawca, posiadamy certyfikat IRIS, który gwarantuje, że spełniamy wymagania międzynarodowego standardu dla przemysłu kolejowego (IRIS) i oferujemy wszystko to, czego potrzebujesz w zakresie zarządzania kablami, aby Twoja działalność była bezpieczna i opłacalna. Po drugie, dlatego że bezpośrednio korzystasz z siły naszej innowacyjności, która sprawia, że nieustannie wprowadzamy nowe rozwiązania dla przemysłu kolejowego.
Dzięki naszym produktom możesz optymalizować procesy planowania operacyjnego i prac konserwacyjnych, a także obniżyć koszty związane z cyklem życia produktu poprzez wydłużenie okresów międzyobsługowych i serwisowych - dla bardziej konkurencyjnego transportu kolejowego.
HellermannTyton to partner, który zapewnia kompleksową obsługę: doświadczenie, jakość i niezawodność międzynarodowej marki. To z pewnością dobre rozwiązanie.

Certyfikowane by gwarantować bezpieczeństwo - nasze produkty do taboru kolejowego


Certyfikaty przyszłości Certyfikaty przyszłości


Mamy rozwiązania do wszystkich części pojazdów szynowych. Najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczą wózków, dachu i podwozia. Kluczowym elementem jest odporność na wibracje, dlatego testujemy nasze produkty, aby upewnić się, że spełniają one niezbędne normy (CEI 61373 (1999 kat. 2).

MADE TO INSULATE: Nasze produkty do taboru kolejowego

Izolacja

MADE TO PROTECT: Systemy ochrony przewodów do taboru kolejowego

Ochrona

MADE TO IDENTIFY: Systemy znakowania do taboru kolejowego

Identyfikacja

Potrzebujesz dodatkowych informacji o naszych produktach? Skontaktuj się z nami

Niezawodność i bezpieczeństwo w pojazdach szynowych - produkty przeznaczone do infrastruktury kolejowej


Oferujemy szeroką gamę rozwiązań, dzięki którym stworzysz i utrzymasz infrastrukturę kolejową. Dostosowujemy się do konkretnych potrzeb i dostarczamy produkty, które spełniają Twoje wymagania. Niezależnie od tego, czy chcesz zidentyfikować kable na stacji metra, czy w ekstremalnych warunkach panujących na zewnątrz, dostarczymy Ci odpowiednie rozwiązanie. Bezhalogenowe, ognioodporne, przeznaczone do pracy w niskich lub wysokich temperaturach, wykonane z tworzywa sztucznego lub z metalu - pomożemy Ci w wyborze najlepszego produktu do wymaganego zastosowania.


Budownictwo i konserwacja Budownictwo i konserwacja

MADE TO FASTEN: Opaski kablowe i elementy mocujące do infrastruktury kolejowej

Opaski kablowe i mocowania

Potrzebujesz dodatkowych Informacji o naszych produktach? Skontaktuj się z nami

Tworzone dziś z myślą o przyszłości

Jedne z naszych niewątpliwych umiejętności to dostrzeganie trendów i opracowywanie innowacji, które umożliwiają niezawodne planowanie. Przez długi czas w odniesieniu do opasek kablowych nie były wymagane żadne certyfikaty. Mając świadomość, że ta sytuacja może się kiedyś zmienić, podjęliśmy decyzję o ścisłej współpracy z renomowanymi instytutami badawczymi. Dlatego nie byliśmy zaskoczeni, gdy pewnego pięknego dnia wprowadzono obowiązek certyfikowania produktów. Wprost przeciwnie: spełnialiśmy wymogi certyfikacji jeszcze zanim przepisy zostały przyjęte.

I po raz kolejny wracamy do bajki o żółwiu i zającu: Już tu jesteśmy.


Tworzone dziś z myślą o przyszłości Tworzone dziś z myślą o przyszłości


HellermannTyton jest zawsze tam, gdzie niezbędne są nowe rozwiązania. Opracowujemy produkty dostosowane do twoich wymagań. W tym celu wykorzystujemy najnowocześniejsze systemy do projektowania CAD i szybkiego prototypowania. Dzięki zaawansowanym narzędziom programistycznym nasi doświadczeni projektanci gwarantują wysoką jakość wykonania wszystkich naszych produktów. W rezultacie otrzymujemy innowacyjne rozwiązania, z których możesz czerpać korzyści.

Systemy do projektowania CAD i szybkiego prototypowania
  • Oszczędzaj czas na rozwój
  • Zredukuj wagę
  • Zmniejsz różnorodność komponentów
  • Wybierz odpowiedni materiał

Więcej na ten temat dowiesz się tutaj

Nasza wiedza i doświadczenie, Twoja lokalizacja?

Nie ma problemu. "Inżynieria rezydenta" jest najbardziej opłacalną formą transferu wiedzy. W przypadku projektów na dużą skalę lub projektów specjalnych nasi eksperci mogą pracować bezpośrednio w Twojej firmie. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Pobierz

Pobierz

 

 

 

Proszę wsiadać, drzwi zamykać. Witamy w pierwszej klasie. Nasze produkty spełniają więcej niż tylko minimalne wymagania branży kolejowej. Chcesz wiedzieć więcej? Skorzystaj z naszej broszury - od taboru do infrastruktury kolejowej.

 

Idealny dla branży kolejowej: potwierdzony międzynarodowym certyfikatem


Prawie dwie dekady temu zaczęliśmy tworzyć bezpieczne, certyfikowane rozwiązania w zakresie zarządzania okablowaniem do przemysłu kolejowego. Specyfika tej branży polega na jej interdyscyplinarności oraz nieustannej zmianie warunków rynkowych i wymagań technicznych. Z biegiem lat uwidocznił się jeden szczególny trend: coraz większego znaczenia nabierają certyfikaty, badania wykonywane zgodnie z normą PN-EN 45545 oraz coraz bardziej rygorystyczne wymogi ochrony przeciwpożarowej.

To sprawiło, że podjęliśmy bardzo istotną decyzję: musi wyprzedzić zmiany. Trzymając rękę na pulsie i utrzymując stały kontakt z instytucjami badawczymi, staramy się spełnić powyższe wymagania. Na całym świecie mamy swoich ekspertów, którzy chętnie udzielają wszelkiej pomocy. Posiadamy oddziały w 39 krajach i mówimy w Twoim języku.

Jesteśmy Twoim partnerem już na etapie tworzenia nowego pojazdu szynowego. Chętnie Ci pomożemy i odpowiemy na każde pytanie. To typowe dla HellermannTyton.
 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszych certyfikatach, skontaktuj się z nami


Certyfikaty Certyfikaty

Globalna wiedza, lokalne wsparcie.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące konkretnych rozwiązań lub chciałbyś otrzymać więcej informacji, chętnie Ci pomożemy. Skontaktuj się z nami.

Polska|Karolina Wolszczak
Karolina.Wolszczak@HellermannTyton.pl
+48 602 605 020

EMEA i Francja|Paul Cocheril
Paul.COCHERIL@hellermanntyton.com
+33 6 71 30 14 94


Update: 24/09/2022 © HellermannTyton 2022
© HellermannTyton 2022 (v4.191) | Update: 24/09/2022 | Ustawienia prywatności