04/05/2024

Specjalista ds. informatyki

Opis stanowiska

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu oraz aplikacji systemowych
  • Obsługa zamówień sprzętu IT
  • Doraźna pomoc pracownikom – helpdesk
  • Wspomaganie produkcji w środowisku IT
  • Identyfikacja potencjalnych usprawnień w obszarze IT
  • Praca z siecią komputerową ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa informacji
  • Konfigurowanie i administrowanie sieciami LAN i WAN
  • Zarządzanie serwerami Windows, Linux
  • Bieżące monitorowanie potrzeb oraz stanu bezpieczeństwa systemu
  • Udział w projektach rozwojowych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie/możliwość kontynuowania studiów zaocznych – preferowana Informatyka lub kierunki pokrewne (np. techniczne, matematyczne)
  • Mile widziane doświadczenie w pomocy technicznej pracownikom organizacji w obszarze IT/serwisanta urządzeń IT
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji sprzętu oraz aplikacji systemowych
  • Umiejętność planowania, utrzymywania i rozwoju infrastruktury IT
  • Znajomość biurowych aplikacji użytkowych i systemów operacyjnych
  • Wiedza i doświadczenie w pisaniu prostych skryptów
  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN/WAN oraz protokołami TCP/IP
  • Mile widziana znajomość programów: kadrowo-płacowych, księgowych, systemów ERP, wsparcia produkcji
  • Język angielski minimum na poziomie średnim
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Elastyczność, dokładność, dyspozycyjność, otwartość na zmiany

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej korporacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, pierwsza umowa zazwyczaj na czas określony 6 m-cy, kolejna zazwyczaj na czas nieokreślony)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość indywidualnego rozwoju (gruntowne wprowadzenie do pracy, regularne rozmowy oceniające, studia, kursy, szkolenia wewnętrzne, kursy językowe, ambitne zadania i motywujące cele)
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze finansowane przez pracodawcę
  • Dofinansowanie do programów sportowo-zdrowotnych
  • Spotkania integracyjne: bale noworoczne, pikniki rodzinne, treningi i turnieje piłki nożnej

Kontakt

Jesteś zainteresowany/-a ofertą? Prześlij dokumenty rekrutacyjne, abyśmy mogli Cię bliżej poznać. CV+list motywacyjny z określeniem stanowiska, na które aplikujesz, prześlij na adres biuro@hellermanntyton.pl wraz z podaniem możliwego terminu podjęcia pracy oraz oczekiwań dot. wynagrodzenia.
Masz dodatkowe pytania? Możesz skontaktować się z nami telefonicznie: 63 22 37 111 w godzinach od 08:00 do 16:00.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.