12/07/2024

Poznaj ATS flex!

Odkryj szybkie i bezodpadowe wiązanie opaskami kablowymi za pomocą najnowszego modelu Autotool

Bezkonkurencyjna wydajność - w pełni bezodpadowy

ATS flex to zautomatyzowany i niezawodny system wiązania kabli, który wiąże bezodpadowo. To unikalne narzędzie pozwala na wiązanie opasek kablowych znacznie szybciej niż w przypadku aplikacji ręcznej.

Zalety ATS flex:

  • Szybki i niezawodny, automatyczny proces wiązania, dzięki automatycznej kalibracji szczęk i zintegrowanemu wykrywaniu zamknięcia szczęk
  • Wiązanie na średnicy do 100 mm
  • Bezodpadowe wiązanie
  • Komunikacja za pośrednictwem interfejsu
  • Zautomatyzowana kontrola procesu lub kontrola procesu produkcyjnego
  • Możliwość łączenia dwóch kolorów dla opaski i główki
 
 

ATS flex = automatyczne, bezodpadowe wiązanie

Automatyczne, bezodpadowe wiązanie, dzięki ATS flex

Szybki i niezawodny, automatyczny proces wiązania:

Automatyczna kalibracja szczęk: prawidłowy rozmiar szczęk i prędkość są ustawiane automatycznie podczas uruchamiania - lepsza jakość procesu, dzięki zoptymalizowanemu wiązaniu - opatentowanemu!
W pełni automatyczny proces wiązania: zapętlanie, nawlekanie, napinanie i odcinanie - wszystko to wymaga naciśnięcia tylko jednego przycisku i odbywa się z zachowaniem stałej jakości
Zintegrowane wykrywanie zamknięcia szczęk: zamknięcie opasek kablowych sprawdzane przez blokadę szczypiec za pomocą czujnika
Możliwość wiązania opasek nawet na średnicy 100 mm: trzy szybkozmienne rozmiary szczęk o średnicach 30 mm, 50 mm, 80 mm w zestawie. Na zamówienie dostępne są dodatkowe szczęki o średnicy 100 mm - idealne rozwiązanie do produkcji na dużą skalę.

Bezodpadowe wiązanie: czas aplikacji jest znacznie krótszy, a koszty utylizacji wyeliminowane, np. 326.250 wiązań pozwala uniknąć 219 kg odpadów, 3.915.000 wiązań pozwala uniknąć 2.630 kg odpadów.

Komunikacja za pośrednictwem interfejsu: lepsza integracja ze zautomatyzowaną linią produkcyjną sterowaną przez PLC (dzięki zasilaniu 24 V). Zautomatyzowana kontrola procesu lub kontrola procesu produkcyjnego: Przechowywanie do 100 000 zestawów danych (np. wilgotność, temperatura, rozmiar szczęk, obciążenie silnika, stan czujnika urządzenia kontrolnego blokady szczęk) - mogą być odczytywane przez HellermannTyton.

Możliwa kombinacja dwóch kolorów dla opaski i główki (plomba zabezpieczająca, piractwo produktowe), taśma opaski do tej pory dostępna tylko w kolorze czarnym i naturalnym na życzenie może być dostarczona także w kolorze czerwonym, zielonym, żółtym, niebieskim; główka opaski do tej pory dostępna w kolorze czarnym i naturalnym, od teraz na życzenie dostępna również w kolorze czerwonym, zielonym i wielu innych.

Skontaktuj się z nami

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, podając swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, aby umówić się na prezentację.

Chronimy Twoje dane i szanujemy Twoją prywatność.
Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.
Kontakt