Nr art. 553-71043 | TULT24-8DS-1x50YE-PO-X-YE
GLOBAL PART DESCRIPTION TULT24-8DS-1x50YE-PO-X-YE
Grupa produktów Oznaczniki termokurczliwe w formie drabinki, termotransfer
Ilość w kartonie
Ilość w opak. 250szt.
Kolor Żółty (YE)
Stopień skurczu 3:1
Test starzenia termicznego 168h/175°C
Test szoku termicznego 4h/250°C
Typ TULT24-8DS-1x50YE
USP produktu trudnopalne, odporność chemiczna, odporne na działanie promieniowania UV
Waga 0.003kg
Wariant W formie rolki
Z polem tekstowym Tak
Grubość ścianki (WT) 1.08mm
Grubość ścianki WT (imp) 0.047"
Skurcz wzdłużny -15 % max.
Skurcz wzdłużny ASTM D2671
Szerokość (W) 50mm
Śr. dostarczana (D) 24.0mm
Śr. po max. skurczu (d) 8.0mm
Średnica nominalna D (imp.) 0.94"
Średnica po pełnym skurczu d (imp.) 0.31"
Absorpcja wody 0.20%
Certyfikaty/Dopuszczenia
Certyfikaty/Dopuszczenia ANSI/UL 224, C22.2 no. 198.1-99, MIL-STD-202H Method 215K
Min. temp. obkurczania w °C +90°C
Numer pliku UL E143529
Rezystywność 10¹⁶ Ω cm
Temperatura robocza w °C -55°C do +135°C
Uznany przez UL Tak
Wydłużenie przy zerwaniu (min.) 300%
Wytrzymałość dielektryczna 20kV/mm