23/01/2021

Nasze serwisy on-line –
stworzone by ułatwić Ci życieWitamy w 2021. Nowy Rok. Nowe możliwości! Witamy w 2021. Nowy Rok. Nowe możliwości!


W HellermannTyton nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami takimi jak np. nowe produkty, które wspierają efektywność działania Twojej firmy. Opracowujemy i wdrażamy nowe rozwiązania w zakresie współpracy online, w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi poprzez naszą stronę internetową. W ostatnich miesiącach uruchomiliśmy nowe funkcjonalności, które pomagają w sprawnym odnalezieniu odpowiednich produktów i wspierają naszą wzajemną komunikację w zakresie zarządzania okablowaniem. Odpoczynek w naszym przypadku nie wchodzi jednak w grę - pracujemy nad kolejnymi nowościami.

 

Odkryj nowe funkcjonalności dostępne na naszej stronie internetowej, z których możesz korzystać już teraz.

 

Twoje ulubione produkty w jednym miejscu

Change image

Intuicyjne wyszukiwanie produktów na naszej stronie internetowej jest możliwe już od jakiegoś czasu. Ale co możesz zrobić, kiedy już znajdziesz odpowiednie rozwiązanie? Twoja osobista lista obserwowanych umożliwia zapisywanie ulubionych produktów za pomocą jednego kliknięcia. Po zarejestrowaniu się możesz dodawać tyle produktów ile chcesz a po określeniu ilości, których potrzebujesz możesz poprosić o przygotowanie indywidualnej wyceny.

Czy masz już konto użytkownika HellermannTyton? Po zalogowaniu możesz skorzystać z następujących dodatkowych funkcji:

  • Pobierz zestawienie materiałów jako plik Excel
  • Pobierz szczegółowe informacje na temat produktu w formacie PDF
  • Zapisz listę obserwowanych aby móc skorzystać z niej później

 

Na co jeszcze czekasz?
Po prostu kliknij ikonę schowka znajdującą się obok produktów, którymi jesteś zainteresowany i dodaj je do listy obserwowanych.

 

Jedno konto, wiele korzyści

Change image later

Internetowe konto użytkownika HellermannTyton zapewnia szereg dodatkowych korzyści. Dzięki niemu masz dostęp do naszych tematycznych portali internetowych (Autotool CPK, TagPrint Pro), możesz pobierać unikalne treści i korzystać ze wszystkich funkcji listy obserwowanych. Ale to nie wszystko. Pracujemy już nad kolejnymi rozwiązaniami on-line, tak aby Twoja współpraca z nami mogła być najlepsza z możliwych.

Rejestracja jest  darmowa i zajmuje tylko chwilę.

 

Dobór odpowiedniego produktu

Change image later

Wiele naszych produktów jest dostępnych u naszych dystrybutorów. Chcesz wiedzieć, które hurtownie w Twojej okolicy oferują produkty HellermannTyton? Skontaktuj się z nami a my wskażemy Ci odpowiednią lokalizację. 

Jeśli oferowane przez nas usługi online nie spełniają wszystkich Twoich oczekiwań, nasz lokalny zespół sprzedaży chętnie pomoże Ci w znalezieniu odpowiednich rozwiązań produktowych. Jeśli potrzebujesz niestandardowego produktu, chętnie wspólnie z Tobą popracujemy nad idealnym rozwiązaniem. Skontaktuj się z naszym zespołem klikając tutaj.Bądź z nami w kontakcie!

Jeśli chcesz poznać inne oferowane przez nas usługi on-line, takie jak np. "EDI" czy "Katalogi interaktywne" kliknij tutaj.

Bądź z nami w kontakcie!


Update: 16/01/2021 © HellermannTyton 2021
© HellermannTyton 2021 (v4.128.1) | Update: 16/01/2021