Nr art. 553-60030 | TLFX32DS-2x25YE-PO-X-YE
Copied
  • Stopień skurczu 2:1
  • Bezhalogenowe
  • Niski poziom emisji, gęstości i toksyczności dymu
  • Standardowo dostępne długości: 50 mm, 25 mm i 16 mm
  • Inne długości dostępne na zamówienie
  • Dostępne w kolorze białym i żółtym
  • Do przewodów w zakresie średnic od 1,2 mm do 38,1 mm
  • Dostarczane w wygodnych do przechowywania opakowaniach
GLOBAL PART DESCRIPTION TLFX32DS-2x25YE-PO-X-YE
Grupa produktów Oznaczniki termokurczliwe w formie drabinki, termotransfer
Ilość w kartonie
Ilość w opak. 10000szt.
Kolor Żółty (YE)
Krótki opis Oznaczniki termokurczliwe TLFX DS 2:1
Materiał Poliolefina usieciowana (PO-X)
Metoda badania starzenia cieplnego ASTM D638
Metoda badania w niskiej temperaturze ASTM D2671
Metoda druku druk termotransferowy
Metoda druku druk laserowy
Możliwość nadruku Tak
Rodzaj mocowania Zawiesie
Rodzina produktów TLFX DS - 2:1 do przemysłu kolejowego, Limited Fire Hazard
Stopień skurczu 2:1
Test starzenia termicznego 168h/150°C
Test szoku termicznego 4h/175°
Typ TLFX32DS-2x25YE
USP produktu odporne na działanie promieniowania UV, trudnopalne, odporność chemiczna
Wariant W formie rolki
Z klejem wewnętrznym (Tak/Nie) Nie
Z polem tekstowym Nie
Grubość ścianki (WT) 0.635mm
Grubość ścianki WT (imp) 0.025"
Skurcz wzdłużny -5 % max.
Skurcz wzdłużny UL 224
Szerokość (W) 25mm
Wysokość (H) 25.0mm
Śr. dostarczana (D) 3.2mm
Śr. po max. skurczu (d) 1.6mm
Średnica nominalna D (imp.) 0.125"
Średnica po pełnym skurczu d (imp.) 0.062"
Absorpcja wody 0.15%
Certyfikaty/Dopuszczenia
Certyfikaty/Dopuszczenia ASTM 1354, ASTM E 162, ASTM E 662, EN 45545-2, NFPA 130 compliant
Czas składowania 24 miesięce
Gęstość dymu Ds (max) 44
Klasa palności UL 224
Materiał bezhalogenowy Tak
Materiał niebezpieczny Nie
Metoda badania gęstości dymu ISO 5659-2
Metoda badania rezystancji skrośnej ASTM D257
Metoda badania wskaźnika toksyczności EN 17084
Metoda badania wydłużenia przy zerwaniu ASTM D2671
Metoda badania wytrzymałości dielektrycznej ASTM D2671
Metoda badania wytrzymałości na rozciąganie ASTM D2671
Min. temp. obkurczania w °C +100°C
Niska emisja gazów toksycznych (LFH) Tak
Rezystywność 10¹⁴ Ω cm
Temperatura robocza w °C -55°C do +105°C
Wskaźnik toksyczności CITg 0.03
Współczynnik tlenowy 32.7%
Współczynnik tlenowy ISO 4589
Wydłużenie przy zerwaniu (min.) 200%
Wytrzymałość dielektryczna 20kV/mm