Nr art. 553-60036 | TLFX254DS-2x25YE-PO-X-YE
  • Standardowo dostępne długości: 50 mm, 25 mm i 16 mm
GLOBAL PART DESCRIPTION TLFX254DS-2x25YE-PO-X-YE
Grupa produktów Oznaczniki termokurczliwe w formie drabinki, termotransfer
Ilość w kartonie
Ilość w opak. 2000szt.
Stopień skurczu 2:1
Test starzenia termicznego 168h/150°C
Test szoku termicznego 4h/175°
Typ TLFX254DS-2x25YE
USP produktu odporne na działanie promieniowania UV, trudnopalne, odporność chemiczna
Waga 0.001kg
Z polem tekstowym Nie
Grubość ścianki (WT) 0.925mm
Grubość ścianki WT (imp) 0.036"
Skurcz wzdłużny -5 % max.
Skurcz wzdłużny UL 224
Szerokość (W) 25mm
Wysokość (H) 25.0mm
Śr. dostarczana (D) 25.4mm
Śr. po max. skurczu (d) 12.7mm
Średnica nominalna D (imp.) 1.0"
Średnica po pełnym skurczu d (imp.) 0.47"
Absorpcja wody 0.15%
Min. temp. obkurczania w °C +100°C
Niska emisja gazów toksycznych (LFH) Tak
Rezystywność 10¹⁴ Ω cm
Temperatura robocza w °C -55°C do +105°C
Wskaźnik toksyczności CITg 0.03
Współczynnik tlenowy 34.9%
Współczynnik tlenowy ISO 4589
Wydłużenie przy zerwaniu (min.) 200%
Wytrzymałość dielektryczna 20kV/mm