05/05/2024

Specjalista ds. zakupów/Kupiec w obszarze NPR

Opis stanowiska

  • Definiowanie i budowanie długofalowej i krótkoterminowej strategii zakupowej oraz odpowiedniej struktury dostawców w kategorii NPR (non-product related)
  • Prowadzenie projektów zakupowych z międzynarodowymi i krajowymi dostawcami w obszarze NPR
  • Analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców
  • Analizowanie potrzeb firmy i klienta wewnętrznego
  • Współtworzenie budżetów zakupowych dla kategorii oraz kontrola ich realizacji
  • Inicjowanie projektów oszczędnościowych i innowacyjnych w obszarze NPR
  • Efektywne zarządzanie procesem zakupowym
  • Wybór dostawców, zarządzanie relacjami oraz okresowa ocena dostawców
  • Przygotowywanie umów z dostawcami
  • Prowadzenie procesu przetargowego i negocjacyjnego
  • Raportowanie osiąganych wyników

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne
  • Silna motywacja do osiągania strategicznych celów firmy w obszarze zakupów NPR
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność, elastyczność, podejmowanie własnej inicjatywy
  • Silna orientacja na wynik, dobre umiejętności planowania i organizacji pracy własnej
  • Konsekwencja i dynamizm w działaniu
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Dobra znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej korporacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, pierwsza umowa na czas określony 6 m-cy, kolejna na czas nieokreślony)
  • Ambitne zadania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy, w tym praca hybrydowa (praca w biurze + home office + podróże służbowe)
  • Indywidualny rozwój: gruntowne wprowadzenie do pracy, regularne rozmowy oceniające, studia, kursy, szkolenia wewnętrzne, kursy językowe, motywujące cele i możliwości rozwoju osobistego
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze finansowane przez pracodawcę
  • Dofinansowanie do programów sportowo-zdrowotnych
  • Spotkania integracyjne: bale noworoczne, pikniki rodzinne, treningi i turnieje piłki nożnej

Kontakt

Jesteś zainteresowany/-a ofertą? Prześlij dokumenty rekrutacyjne, abyśmy mogli Cię bliżej poznać. CV + list motywacyjny z określeniem stanowiska, na które aplikujesz, prześlij na adres biuro@hellermanntyton.pl wraz z podaniem możliwego terminu podjęcia pracy oraz oczekiwań dot. wynagrodzenia.
Masz dodatkowe pytania? Możesz skontaktować się z nami telefonicznie: 63 22 37 111 w godzinach od 08:00 do 16:00.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.