28/03/2024

Pracownik utrzymania ruchu

Opis stanowiska

  • Utrzymanie ruchu w dziale produkcji i urządzeń technicznych budynku
  • Usuwanie awarii
  • Ścisła współpraca z działem produkcji i działem narzędziowni
  • Zarządzanie i dokumentowanie przebiegu konserwacji

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie: elektryk, mechatronik lub automatyk
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Podstawowe umiejętności rozumienia i diagnozowania układów sterowania w automatyce
  • Obsługa komputera i pakietu MS Office
  • Mile widziane uprawnienie elektryczne grupy 1
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i zdolności analityczne

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej korporacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, pierwsza umowa zazwyczaj na czas określony 6 m-cy, kolejna zazwyczaj na czas nieokreślony)
  • Możliwość indywidualnego rozwoju (gruntowne wprowadzenie do pracy, regularne rozmowy oceniające, studia, kursy, szkolenia wewnętrzne, kursy językowe, ambitne zadania i motywujące cele)
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze finansowane przez pracodawcę
  • Dofinansowanie do programów sportowo-zdrowotnych
  • Spotkania integracyjne: bale noworoczne, pikniki rodzinne, treningi i turnieje piłki nożnej

Kontakt

Jesteś zainteresowany/-a ofertą? Prześlij dokumenty rekrutacyjne, abyśmy mogli Cię bliżej poznać. CV+list motywacyjny z określeniem stanowiska, na które aplikujesz, prześlij na adres biuro@hellermanntyton.pl wraz z podaniem możliwego terminu podjęcia pracy oraz oczekiwań dot. wynagrodzenia.
Masz dodatkowe pytania? Możesz skontaktować się z nami telefonicznie: 63 22 37 111 w godzinach od 08:00 do 16:00.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.