Nr art. 156-03098 | X120RPF12T10.12or15-PA66HIRHS-BK
Copied
  • Wstępnie zmontowane opaski dwuczęściowe z mocowaniem kotwicowym
  • Główkę opaski można przesuwać po zapięciu wiązki
  • Łatwy montaż bez konieczności użycia narzędzia
  • Kotwica po prostu blokuje się na miejscu
GLOBAL PART DESCRIPTION X120RPF12T10.12or15-PA66HIRHS-BK
Grupa produktów Opaski dwuczęściowe z mocowaniem kotwicowym, z talerzykiem
Ilość w torebce
Ilość w opak. 200szt.
Kolor Czarny (BK)
Materiał Poliamid 6.6 odporny na udary mech. i wyższą temp. (PA66HIRHS)
Min. wytrzym. na rozciąg. 535N
Pozycja pola opisowego bez
Rodzaj mocowania Mocowanie kotwicowe
Rodzina produktów Do otworów okrągłych
Typ X120RPF12T10.12or15
Waga 0.007074kg
Wariant Wewnętrznie ząbkowana
Zamek opaski zapadka plastikowa
⌀ otworu moc. (FH) 11.8 - 12.2 mm
Grubość (T) 1.6mm
Grubość blachy (syst. metryczny) 10 - 16 mm
Grubość blachy max. 10.0 - 11.0 mm
12.0 - 13.0 mm
15.0 - 16.0mm
Max. średnica wiązki (syst. metryczny) 10.0-100.0mm
Szerokość (W) 7.7mm
Szerokość główki opaski 13.3mm
Szerokość opaski max. (G) 7.7mm
Wiązka ⌀ max. 100.0mm
Wiązka ⌀ min. 10.0mm
Wysokośc główki opaski 7.9mm
Wysokość (H) 1.7mm
Wysokość (H2) 35.0mm
Średnica talerzyka 22.0mm