Nr art. 156-02552 | T50SMVCOC19-24.5-PA66HIRHS-BK
Copied
GLOBAL PART DESCRIPTION T50SMVCOC19-24.5-PA66HIRHS-BK
Grupa produktów Opaski dwuczęściowe z uchwytem do rur
Ilość w torebce
Ilość w opak. 500szt.
Kolor Czarny (BK)
Materiał Poliamid 6.6 odporny na udary mech. i wyższą temp. (PA66HIRHS)
Min. wytrzym. na rozciąg. 222N
Pozycja pola opisowego bez
Rodzaj mocowania Uchwyt Omega
Rodzina produktów T50SMVCOC19-24.5 do rur o średnicy 19.0-24.5 mm
Typ T50SMVCOC19-24.5
USP produktu obrotowe, umożliwia prowadzenie wielu tras kablowych, usuwalne
Waga 0.0064kg
Długość (L) 210mm
Grubość (T) 1.35mm
Max. średnica wiązki (syst. metryczny) 2.0-50.0mm
Szerokość (W) 4.7mm
Wiązka ⌀ max. 19.0 - 24.5
Wiązka ⌀ max. 50.0mm
Wiązka ⌀ min. 2.0mm