17/07/2024

Bezwysiłkowe wiązanie kabli, dzięki zasilanemu akumulatorowo narzędziu ProCut

Sprawdź jak nowe, ręczne narzędzie ProCut zmienia dotychczasowe zarządzanie kablami

ProCut

W przeciwieństwie do ręcznego narzędzia do aplikacji opasek kablowych, które może wymagać wielu pociągnięć dźwigni dla pojedynczej opaski, ProCut jest wyposażony w elektroniczny spust uruchamiany jednym dotknięciem. To narzędzie do opasek kablowych zapewnia szybką i powtarzalną wydajność przez cały dzień pracy.
► Na hali produkcyjnej lub w terenie: kompaktowy ProCut dotrze wszędzie tam, gdzie jest praca. Pełna bateria wystarcza na 2000 wiązań, co zapewnia nieprzerwaną produktywność.
► Znaczna oszczędność czasu: wystarczy, że włożysz opaskę kablową, lekko dotkniesz spustu, a narzędzie precyzyjnie zaciągnie i obetnie opaskę, bez odrzutu.
ProCut oszczędza czas i zmniejsza obciążenie pracownika przy każdym naciśnięciu spustu.

ProCut - bez wysiłku zaciąga i obcina nawet najcięższe opaski kablowe

Effortless cable tying with the batterypowered hand tool ProCut

Pozwala użytkownikom na swobodne poruszanie się bez zbędnych kabli, linek lub węży w celu zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności pracy.
Zmniejsza obciążenie dłoni operatora i urazy związane z powtarzającymi się ruchami.
Jest wyposażony w elektroniczny spust uruchamiany jednym dotknięciem i drugi spust zamontowany z tyłu do trudno dostępnych miejsc.
Jest przeznaczony do opasek od T50s do T250s.
Pracuje przy użyciu akumulatora CAS o pojemności 2,0 Ah, który jest kompatybilny z szeroką gamą narzędzi przemysłowych, takich jak np. nasz system automatycznego wiązania AT CPK hybrid.

Skontaktuj się z nami

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, podając swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, aby umówić się na prezentację.

Chronimy Twoje dane i szanujemy Twoją prywatność.
Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.
Kontakt