Nr art. 156-04181 | T50ROSDSBS5-PA66HIRHS-BK
Copied
GLOBAL PART DESCRIPTION T50ROSDSBS5-PA66HIRHS-BK
Grupa produktów Opaska dwuczęściowa z mocowaniem do bolców napawanych, do prowadzenia równoległego
Ilość w torebce
Ilość w opak. 500szt.
Kolor Czarny (BK)
Krótki opis Opaska kablowa montowana na bolec napawany, ząbkowana zewnętrznie, ⌀4.0 - 45.0 mm, kolor czarny, 500 szt.
Materiał Poliamid 6.6 odporny na udary mech. i wyższą temp. (PA66HIRHS)
Min. wytrzym. na rozciąg. 222N
Otwieralny zamek Nie
Pozycja pola opisowego bez
Rodzina produktów T50ROSDSBS5 do wiązek o max. średnicy 45.0 mm
Typ T50ROSDSBS5
USP produktu umożliwia prowadzenie wielu tras kablowych
Waga 0.004106kg
Wariant Zewnętrznie ząbkowane
Długość (L) 200mm
Długość (L2) 20.0mm
Długość bolca gwintowanego min. 14.2mm
Grubość (T) 1.3mm
Max. średnica wiązki (syst. metryczny) 4.0-45.0mm
Rozmiar bolca 5.0 mm
Szerokość (W) 4.6mm
Szerokość(W2) 30.0mm
Wiązka ⌀ max. 45.0mm
Wiązka ⌀ min. 4.0mm
Wysokość (H) 1.3mm
Wysokość (H2) 15.0mm