T50ROSATS62X122-2DOP-SET-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Nr art. 156-02779 | T50ROSATS62X122-2DOP-SET-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Copied
GLOBAL PART DESCRIPTION T50ROSATS62X122-2DOP-SET-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Ilość w torebce
Ilość w opak. 1000szt.
Kolor Czarny (BK)
Min. wytrzym. na rozciąg. 225N
Otwieralny zamek Nie
Pozycja pola opisowego bez
Rodzaj mocowania Mocowanie choinkowe
Typ T50ROSATS62X122-2DOP-SET
USP produktu ergonomiczny design
Waga 0.002195kg
Wariant Wewnętrznie ząbkowana
Zamek opaski zapadka plastikowa
opaski Poliamid 6.6 odporny na wyższą temperaturę (PA66HS)
⌀ otworu moc. (FH) 6.2 x 12.2 mm
Długość (L) 200.0mm
Grubość (T) 1.3mm
Grubość blachy (syst. metryczny) 0.6 - 6 mm
Grubość blachy max. 0.6 - 6.0mm
Kształt otworu mocującego Owalny
Max. średnica wiązki (syst. metryczny) 1.6-45.0mm
Szerokość (W) 4.6mm
Wiązka ⌀ max. 45.0mm
Wiązka ⌀ min. 1.6mm
Wysokość (H) 1.3mm