Nr art. 156-00014 | T30ROC2A-PA46-GY
Copied
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
  • Do instalacji dodatkowych przewodów do istniejącej wiązki
  • Dostępne są dodatkowe rozmiary opasek kablowych
  • Dla OC1 i 2A dostępne są dodatkowe rozmiary opasek kablowych
  • Seria CBTO przeznaczona do opasek kablowych do 5 mm
GLOBAL PART DESCRIPTION T30ROC2A-PA46-GY
Grupa produktów Opaski dwuczęściowe z uchwytem do rur
Ilość w torebce
Ilość w opak. 500szt.
Kolor Szary (GY)
Materiał Poliamid 4.6 (PA46)
Min. wytrzym. na rozciąg. 135N
Odporność na UV Nie
Pozycja pola opisowego bez
Rodzaj mocowania Uchwyt Omega
Rodzina produktów T30ROC2A do rur o średnicy 6.5-7.5 mm
Typ T30ROC2A
USP produktu umożliwia prowadzenie wielu tras kablowych, usuwalne
Waga 0.001677kg
opaski Poliamid 4.6 (PA46)
Długość (L) 148.0mm
Max. średnica wiązki (syst. metryczny) 4.0-31.0mm
Mocowanie do średnicy (imp.) 0.26 - 0.30 "
Szerokość (W) 3.6mm
Wiązka ⌀ max. 6.5 - 7.5
Wiązka ⌀ max. 31.0mm
Wiązka ⌀ min. 4.0mm
Certyfikat CE Nie
Certyfikat CSA Nie
Certyfikaty/Dopuszczenia
Klasa palności UL 94 V2
Materiał niebezpieczny Nie
Temperatura robocza w °C -40°C do +150°C