Korytka grzebieniowe HTWD-PD-75X75 PVC szary
Nr art. 185-47575 | HTWD-PD-75X75-PVC-GY
Copied
  • Wąskie przerwy międzyżebrowe do prowadzenia przewodów o małych średnicach
  • Gładkie, szlifowane krawędzie zapewniające ochronę przed przetarciem i uszkodzeniem kabli
  • Wygodne wyłamywanie żeber, dzięki liniom załamania
  • Pokrywa zlicowana z bokiem korytka dla optymalnego wykorzystania przestrzeni
  • Perforacja podstawy korytek według DIN EN 50085
GLOBAL PART DESCRIPTION HTWD-PD-75X75-PVC-GY
Grupa produktów Korytka grzebieniowe, PVC
Ilość w pudełku
Ilość w opak. 16m
Kolor Szary (GY)
Krótki opis Korytka grzebieniowe HTWD-PD-75X75 PVC szary
Materiał Polichlorek winylu (PVC)
Rodzina produktów HelaDuct HTWD-PD (wymiary DIN)
Typ HTWD-PD-75X75
Waga 0.764kg
Długość (L) 2m
Szerokość (W) 75mm
Szerokość (W3) 7.5mm
Szerokość(W2) 5mm
Wysokość (H) 75mm
Certyfikaty/Dopuszczenia
Certyfikaty/Dopuszczenia ANSI/UL 1565, ANSI/UL 746B, CSA -C22.2 no. 18.5
Klasa palności UL 94 V0
Materiał niebezpieczny Nie
Numer pliku UL E357929
Samogasnący Tak
Temperatura robocza w °C -5°C do +60°C