Elementy mocujące ACFM5W8PT4.5 do aluminiowych profili konstrukcyjnych ITEM z rowkiem teowym o szerokości 8 mm i o wymiarze zewnętrznym 45 mm
Nr art. 151-03245 | ACFM5W8PT4,5-PA66/6HIRHS-BK
Copied
  • Szybki i łatwy montaż (ćwierć obrotu)
  • Dwukierunkowe wejście na opaskę kablową, umożliwiające mocowanie wzdłuż lub w poprzek profilu
  • Bezpieczne i pewne mocowanie kabli po zainstalowaniu
  • Idealne do stosowania z opaskami kablowymi o szerokości do 8 mm
Rozmiar opakowania
Do opasek T50
T80
T120
X80
X120
Q50
Q120
GLOBAL PART DESCRIPTION ACFM5W8PT4,5-PA66/6HIRHS-BK
Grupa produktów Elementy mocujące do aluminiowych profili
Ilość w torebce
Ilość w opak. 25szt.
Kolor Czarny (BK)
Krótki opis Elementy mocujące ACFM5W8PT4.5 do aluminiowych profili konstrukcyjnych ITEM z rowkiem teowym o szerokości 8 mm i o wymiarze zewnętrznym 45 mm
Materiał Poliamid 6.6/6, odporny na udary mech. i wyższą temperaturę (PA66/6HIRHS)
Rodzina produktów Do profili konstrukcyjnych ITEM 8
Typ ACFM5W8PT4,5
Waga 0.002468kg
Długość (L) 17.5mm
Grubość blachy (syst. metryczny) 4.5 - 4.5 mm
Grubość blachy max. 4.5mm
Szerokość (W) 22.5mm
Szerokość opaski max. (G) 8.0mm
Wysokość (H) 9.3mm
Wysokość (H2) 17.3mm