25/06/2024

Zrównoważony rozwój | Czyniąc jutro dniem dzisiejszym

Oświadczenie Prezydenta Grupy HellermannTyton - Andrew Leylanda na temat zrównoważonego rozwoju

Postrzegamy zrównoważony rozwój jako siłę napędową wzrostu i możliwość zapewnienia jakości i innowacyjności, z której znana jest nasza marka.

  

Odpowiedzialne działanie pod względem środowiskowym, ekonomicznym i społecznym jest zakorzenione w naszej misji i kulturze

Andrew Leyland 1

W HellermannTyton postrzegamy zrównoważony rozwój jako szansę na wprowadzenie pozytywnych zmian przy jednoczesnym rozwoju naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zminimalizowanie wpływu naszych działań i działań naszych klientów na środowisko.

Rozumiemy, że liczy się każdy wkład w redukcję emisji poprzez zmniejszenie wagi i niższe zużycie energii, podobnie jak projektowanie z myślą o ponownym użyciu i sukcesywne zwiększanie możliwości recyklingu naszych produktów i opakowań po zakończeniu ich użytkowania.

Dlatego zobowiązujemy się do działania w sposób odpowiedzialny pod względem środowiskowym i społecznym oraz do dostosowania naszych działań do inicjatywy ONZ Global Compact i Celów Zrównoważonego Rozwoju.

  

Umożliwienie naszym klientom dokonywania zrównoważonych wyborów części zamiennych

Andrew Leyland 2

To ekscytujące widzieć, jak nasze doświadczenie pomaga klientom na całym świecie w osiąganiu celów ich własnych strategii zrównoważonego rozwoju. Począwszy od zastąpienia metalowych części lżejszymi odpowiednikami z tworzyw sztucznych, aż po rekomendacje dotyczące właściwego zarządzania kablami. Obejmuje to innowacje w zakresie produktów opartych na materiałach bardziej przyjaznych dla środowiska oraz pochodzących z recyklingu.

Zdajemy sobie sprawę, że partnerstwo jest niezbędne do osiągnięcia naszych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Dzięki współpracy z naszymi dostawcami i partnerami jesteśmy pewni, że w dłuższej perspektywie dokonamy dużych zmian.

Stawienie czoła zmianom klimatycznym oznacza wspólne działanie. Dlatego będziemy współpracować z naszymi partnerami w całym łańcuchu wartości, aby zachęcić ich do zaangażowania się w dekarbonizację.

  

Ludzie, a nie tylko technologia sprawiają, że zrównoważony rozwój staje się rzeczywistością

Andrew Leyland 3

To właśnie wspólne działanie zmotywowanych ludzi sprawia, że zrównoważony rozwój staje się rzeczywistością. Zdajemy sobie sprawę, że osiągnięcie celu, jakim jest bycie bardziej zrównoważonym, wymaga organizacji, w której nasi pracownicy mogą się już dziś aktywnie uczyć, dzielić, współpracować i wdrażać zmiany, które przyczynią się do lepszego jutra.

Dlatego też aktywnie pracujemy nad utrzymaniem miejsc pracy wolnych od dyskryminacji, gdzie szacunek, integracja, różnorodność i uczciwość są podstawą naszego zachowania.

Jestem przekonany, że poprzez świadome wprowadzanie pozytywnych zmian wszędzie tam, gdzie to możliwe każdego dnia, wspólnie osiągniemy nasze cele klimatyczne i stworzymy bardziej zrównoważoną planetę dla przyszłych pokoleń.

  

Nasza droga do bardziej zrównoważonego rozwoju

W HellermannTyton staramy się minimalizować nasz wpływ na środowisko oraz zachęcać i umożliwiać naszym pracownikom i klientom podejmowanie pozytywnych działań na rzecz bardziej zrównoważonej przyszłości.

Odkryj konkretne cele i działania w naszych obszarach zainteresowania zrównoważonym rozwojem, klikając na poniższe sekcje.

Pomoc w zakresie zrównoważonego rozwoju

Jeśli masz pytania dotyczące zrównoważonego rozwoju, skontaktuj się z nami. Zadbamy o to, aby odpowiednia osoba w naszej firmie jak najszybciej udzieliła ci potrzebnych informacji.