28/11/2021

Co oferujemy naszym pracownikom?

MADE FOR YOU

rodzinna atmosfera w hellermanntyton


Przyjazna atmosfera
To, co najbardziej cenią nasi pracownicy, to rodzinna atmosfera pracy, z którą spotykamy się na co dzień. Jest to nie lada wyzwanie biorąc pod uwagę fakt, że jest nas już ponad 200 osób i ciągle rośniemy.

elastyczne godziny pracy


Elastyczne godziny pracy
Dziecko, pies, hobby czy też zwykła codzienność. Znalezienie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a życiem prywatnym nie zawsze jest łatwe. Dzięki elastycznym godzinom pracy, tworzymy przestrzeń, która pozwala na zachowanie życiowego balansu.

 

wynagrodzenie adekwatne do umiejętności


Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zajmowanego stanowiska
Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy jest częścią naszej kultury korporacyjnej i dla nas jest po prostu wyrazem uznania dla naszych pracowników.

 

grupowe ubezpieczenie pracownicze finansowane przez pracodawcę


Grupowe ubezpieczenie pracownicze finansowane przez pracodawcę
Wiemy jak ważnym elementem jest posiadanie polisy na życie dlatego finansujemy grupowe ubezpieczenie pracownicze, które  zabezpiecza bliskich osoby zatrudnionej na wypadek jej śmierci, a także zapewnia pracownikowi szereg świadczeń w razie choroby, wypadków czy niezdolności do pracy. Jest także ważne w przypadku narodzin dziecka czy śmierci rodzica.

 

możliwość rozwoju osobistego


Możliwość rozwoju osobistego
Chcesz kształcić się dalej i podnosić swoje kwalifikacje? Bardzo chętnie Cię w tym wesprzemy. Naszym pracownikom oferujemy kursy językowe, różnego rodzaju szkolenia wewnętrzne i dodatkowe kursy finansowane przez pracodawcę. 

nowoczesne miejsce pracy


Nowoczesne miejsce pracy
Nasze biura jak i część produkcyjna znajdują się w nowoczesnym kompleksie, oddanym do użytku w 2016 roku. Zautomatyzowane hale produkcyjne, bardzo nowoczesne biura, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, pozwalają na komfortową pracę w w doskonale wyposażonym technologiczne środowisku.

 

odzież firmowa


Odzież firmowa
Podczas pracy fizycznej nie należy lekceważyć komfortu. Dlatego nasz personel wyposażamy w nowoczesną, wysokiej jakości odzież roboczą.

 

Aktywność fizyczna


Sport firmowy
Jeśli szukasz odrobiny relaksu i dobrej zabawy, możesz dołączyć do naszej firmowej drużyny piłkarskiej, która może pochwalić się sukcesami zdobytymi na naszej wewnątrz korporacyjnej arenie. Trenujemy 1x w tygodniu na słupeckim orliku. Doskonała atmosfera i mnóstwo świetnej zabawy gwarantowane.

Bal noworoczny i piknik rodzinny


Bal noworoczny i piknik rodzinny
Te dwie imprezy są na stałe wpisane w nasz kalendarz firmowy i należą do jednych z najważniejszych wydarzeń w życiu firmy. Dzięki nim mamy okazję się lepiej poznać, co wpływa na nasze relacje i wyjątkową atmosferę tu panującą.

 

międzynarodowe środowisko pracy


Międzynarodowe środowisko pracy
Chcesz sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego w praktyce? U nas masz to gwarantowane. Dzięki obecności w 39 lokalizacjach na całym świecie masz szansę poznać nie tylko fantastycznych ludzi i zdobyć specjalistyczną wiedzę ale również możesz poćwiczyć język angielski w praktyce.

 

doskonała lokalizacja


Doskonała lokalizacja i bezstresowe dojazdy
Nie mieszkasz w miejscu, w którym znajduje się nasza siedziba? Masz "nieco dalej" do pracy i zastanawiasz się ile czasu spędzisz w korkach? Dzięki naszej lokalizacji, tuż przy zjeździe z autostrady, obok trasy krajowej nie musisz zaprzątać sobie tym głowy. Dojazd do nas jest niezwykle prosty i najdogodniejszy z możliwych.

 


Dlaczego warto pracować w HellermannTyton? Dlaczego warto pracować w HellermannTyton?


Bądź z nami w kontakcie!


Update: 13/11/2021 © HellermannTyton 2021
© HellermannTyton 2021 (v4.160.1) | Update: 13/11/2021