Development


HellermannTyton to doświadczony partner zdolny podjąć nowe wyzwania i zapewnić indywidualne rozwiązania.

Rozwój produktów w Hellermann Tyton

Gdy potrzebne są nowe rozwiązania, HellermannTyton jest zawsze na miejscu. Dzięki naszej rozległej fachowej wiedzy dotyczącej rozwijania produktów zawsze jesteśmy w stanie idealnie dostosować je do klientów, i to w każdym miejscu na świecie. Jest to proces kompleksowy – od planowania do produkcji.

Rozwijanie produktów dla konkretnych klientów.

HellermannTyton: Rozwijanie produktów dla konkretnych klientów.

Przykładowo zacisk Fixing Clip AC Pipe rozwiązuje problem dotyczący izolowanych aluminiowych żeber chłodzących w podzespołach motoryzacyjnych. Połączenia sztywne powodowały uszkodzenia rur z powodu wibracji w komorze silnika. Zaciski Fixing Clip AC Pipe, wykonane zarówno z elementów miękkich, jak i twardych, zapewniają ciągłe dostosowanie do wartości tolerancji ruchów wskazanych przez klientów.

Przez fachowców dla fachowców.

Cokół samoprzylepny FlexTack produkcji HellermannTyton

HellermanTyton nie postrzega świata wyłącznie poprzez pryzmat zarządzania kablami. Sami budujemy złożone urządzenia, czasami natrafiając na problemy, które dopiero wymagają rozwiązania. W przypadku systemu znakowania M-BOSS Compact ze stali nierdzewnej konieczne było znalezienie rozwiązania pozwalającego zamocować cylinder. Jest ono obecnie dostępne jako nowość w asortymencie firmy pod nazwą FlexTack, w postaci samoprzylepnego cokołu dostępnego zarówno dla wersji wypukłych, jak i wklęsłych.

Gotowi na wyzwania klientów

Za sprawą 4500 naszych pracowników rozsianych po całym świecie jesteśmy w stanie oferować klientom wsparcie w ich obiektach i fachową wiedzę przy rozwijaniu produktów. Nasi projektanci są do dyspozycji klienta przez cały okres realizacji większych projektów. Bardzo chętnie udzielamy klientom wsparcia.

Kontakt z nami możliwy jest tutaj.

HellermannTyton ciągle rozwija swoje własne produkty. Obecnie ma w ofercie około 75 000 pozycji.

Nowe pomysły pojawiają się codziennie

HellermannTyton INSIDE

HellermannTyton INSIDE

Nasz program HellermannTyton INSIDE zapewnia wgląd w metody pracy naszych zespołów. Zobacz, jak generujemy nowe idee i rozwijamy innowacyjne produkty.

Kliknij tutaj, aby przejść do naszej Mediateki.

Skontaktuj się z nami!


Update: 11/11/2017 © HellermannTyton 2017
Kontakt