HellermannTyton laureatem Gazeli Biznesu!

Gazela Biznesu 2020


Z dumą informujemy, że HellermannTyton znalazł się w elitarnym gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw, otrzymując prestiżowy tytuł Gazela Biznesu 2020!


Gazela Biznesu 2020 Gazela Biznesu 2020

 

W 21 edycji rankingu uplasowaliśmy się na 14 miejscu w rankingu województwa wielkopolskiego oraz na 153 miejscu w rankingu ogólnopolskim, notując bardzo znaczący awans w porównaniu z rokiem poprzednim. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszych działań na rzecz naszych Klientów i Partnerów biznesowych. To jest także nagroda dla naszych pracowników, którym dziękujemy za codzienne zaangażowanie i ich ciężką pracę, bez których nieustanny rozwój byłby niemożliwy!

Gazela Biznesu

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje ten ranking nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. O przyznaniu wyróżnienia nie decyduje żadne jury, lecz wyłącznie wyniki finansowe przedsiębiorstw. Autorem zestawienia jest Coface jedna z największych polskich wywiadowni gospodarczych, która corocznie dokonuje analizy statystycznej i jakościowej tysięcy polskich przedsiębiorstw, aby w zestawieniu znalazły się firmy spełniające twarde kryteria rankingu i które przede wszystkim są wiarygodne. 

Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich przedsiębiorstw – dynamicznie się rozwija, jest dobrze zarządzana, jest transparentna i można jej ufać. 

Gazela Biznesu 2020 to firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2017 r., w którym zanotowała przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępniła wyniki finansowe umożliwiając ocenę jej kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski.

Mamy nadzieję, że za rok, pomimo trudnego czasu, również będziemy mogli pochwalić się Gazelą Biznesu. Obiecujemy, że na pewno zrobimy wszystko aby tak się stało.


Update: 16/01/2021 © HellermannTyton 2021
© HellermannTyton 2021 (v4.128.1) | Update: 16/01/2021