TRAKO 2019: Bezpieczne rozwiązania w zakresie zarządzania kablami, zgodne z EN 45545-2

Odwiedź nas na Targach TRAKO na naszym stoisku nr. 32 w hali F w dniach 24 - 27 września 2019 roku w Gdańsku i odkryj nasze produkty w wirtualnej rzeczywistości


Przetestuj nasz Autotool 2000 CPK. Przetestuj nasz Autotool 2000 CPK.


HellermannTyton od ponad 20 lat produkuje i dostarcza szeroką gamę produktów do zarządzania kablami, które spełniają europejskie standardy przemysłu kolejowego. Jako partner IRIS HellermannTyton pomaga również w rozwoju nowych części do pojazdów szynowych.

Wirtualna rzeczywistość
Odwiedzający TRAKO 2019 zainteresowani najnowszymi, certyfikowanymi zgodnie z normą EN 45545-2 innowacjami w zakresie zarządzania kablami, powinni koniecznie odwiedzić nasze stoisko - HellermannTyton, hala F, stoisko 32.  Pokażemy całą gamę produktów przeznaczonych dla rynku kolejowego. Zapraszamy również do wirtualnej rzeczywistości - założenia okularów VR i odkrycia w wirtualnym wagonie kolejowym, naszych produktów do zarządzania kablami.

HellermannTyton zaprezentuje produkty przeznaczone m.in. dla poniższych obszarów działania, na targach TRAKO 2019, w dniach 24-27 września w Gdańsku:

Oznaczenia przewodów i kabli
Bezhalogenowe oznaczniki termokurczliwe TLFX-DS i szyldy oznaczeniowe TIPTAG idealnie nadają się do elastycznej identyfikacji okablowania w taborze kolejowym. Niezależnie od ilości, począwszy od pojedynczych oznaczeń, aż po wydruk seryjny dużych ilości oznaczników, HellermannTyton oferuje profesjonalne systemy drukarek termotransferowych, oprogramowanie, materiały eksploatacyjne i serwis dla niezawodnych i trwałych wyników identyfikacji.


Ochrona kabli
Samozamykający się oplot Helagaine Twist-In-FR chroni kable przed ścieraniem i można go łatwo doposażyć. Przyczynia się do wydajności instalacji i konserwacji, ponieważ jest prosty i szybki w montażu. Osłony kabli Helawrap i kanały kablowe HelaDuct zapewniają jeszcze lepszą ochronę mechaniczną tam, gdzie jest to wymagane.

Mocowanie kabli i wiązek kablowych
Niezawodne opaski kablowe i elementy mocujące, które dokładnie odpowiadają wymaganiom konkretnego zastosowania, są mocną stroną HellermannTyton. Nasza najnowsza innowacja produktowa to unikalna obejma zaciskowa Ratchet P-Clamp, która doskonale rozwiązuje problemy związane z pracą ze standardowymi obejmami "p-clips", pomagając jednocześnie zmniejszyć konieczność posiadania wielu różnych rozmiarów.


Więcej o produktach HellermannTyton przeznaczonych dla rynku kolejowego możesz przeczytać tutaj:

Zapisz się do newslettera

Subskrybuję bezpłatny newsletter HellermannTyton Sp. Z o. O. Jestem świadomy, że moje (e) dane / zachowanie użytkownika jest przechowywane elektronicznie i oceniane w celu poprawy obsługi klienta i że mogę zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. (Polityka prywatności pod www.hellermanntyton.pl/privacy
Chronimy Twoje dane i szanujemy Twoją prywatność.
Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.

Update: 07/09/2019 © HellermannTyton 2019
Kontakt