Automaticon 2019

Data: 01/04/2019

AUTOMATICON 2019

HellermannTyton Automaticon 2019

Technologia, technologia i… technologia to nasze hasło przewodnie tegorocznych wydarzeń targowych. Można tego było doświadczyć na żywo podczas targów Automaticon w Warszawie. Jak? Testując m.in. Autotool 2000 CPK – urządzenie do automatycznego montażu opasek kablowych, idealne do zastosowań na szeroką skalę, które w połączeniu z robotem jest w pełni zautomatyzowane. Kto nie był w pełni usatysfakcjonowany mógł również zobaczyć nasze inteligentne opaski kablowe RFID do odczytu radiowego, drukarkę z intuicyjnym programem do tworzenia etykiet TAGPRINTPRO3 oraz materiały eksploatacyjne do profesjonalnego oznaczania urządzeń, kabli, przewodów i rozdzielnic.


Sporym zainteresowaniem cieszyły się również nowości HellermannTyton:

•    multifunkcjonalny kanał kablowy MetaChannel - nasz autorski projekt, który dzięki modułowemu systemowi pozwala na prowadzenie i ochronę kabli różnych długości,
•    elementy mocujące, umożliwiające wycentrowanie wiązki kablowej i zamocowanie dwóch wiązek prostopadle względem siebie.

4 dni intensywnych spotkań, rozmów i debat już za nami. Dziękujemy za tak liczną frekwencję na naszym stoisku. Obiecujemy że nie spoczniemy na laurach i za rok znów Was czymś zaskoczymy.


Do zobaczenia!

Bądź z nami w kontakcie


Update: 07/09/2019 © HellermannTyton 2019
Kontakt