Opaski kablowe RFID umożliwiają inteligentne znakowanie

Data: 18/07/2017

Ręczny czytnik stanowi idealny interfejs do odczytywania znaczników RFID

T50RFID kablo bağları şu anda iki frekansta sunulmaktadır - LF ve HF

Technologia RFID w połączeniu z wszechstronnością jednoczęściowej opaski kablowej, umożliwia skuteczną identyfikację i śledzenie urządzeń oraz sprzętów, w różnych obszarach przemysłu.

 Transpondery RFID zostały umieszczone w szklanych kapsułkach osadzonych w korpusie nylonowej opaski kablowej za pomocą kleju utwardzanego promieniami UV.

 Dzięki temu znaczniki RFID charakteryzują się nadzwyczajną odpornością na warunki pogodowe, korozję, wibracje i wstrząsy oraz pozostają odporne na wszelkie próby celowych manipulacji.

 W przeciwieństwie do etykiety z kodem kreskowym, która w niesprzyjających warunkach może szybko utracić czytelność, informacje zapisane na znacznikach RFID można odczytać bez konieczności nawiązywania bezpośredniego kontaktu wzrokowego oraz w bardzo trudnych warunkach.

 Opaski kablowe z tworzywa sztucznego T50RFID firmy HellermannTyton zostały wyposażone w transpondery o niskiej (LF) lub wysokiej (HF) częstotliwości. Każda opaska kablowa RFID posiada swój unikatowy cyfrowy numer seryjny, a dane z opaski mogą być odczytywane niezależnie od jej ustawienia oraz przez większość materiałów.

RFID tracking

 Pełna gama produktów RFID obejmuje niezwyle wytrzymałe opaski kablowe ze stali nierdzewnej wyposażone w transpondery o ultra wysokiej (UHF) i wysokiej (HF) częstotliwości, a także znaczniki HF osadzone w akcesoriach z tworzywa sztucznego przeznaczonych do alternatywnych rozwiązań mocujących. Asortyment uzupełniają ręczne i stacjonarne czytniki RFID.

 Opaski kablowe RFID to idealne rozwiązanie do zarządzania i śledzenia zapasów: oszczędzamy czas użytkownika dzięki zautomatyzowanemu procesowi bezbłędnego zapisu danych. Zapobiegamy błędom ludzkim.

 Przy pomocy odpowiedniego systemu komputerowego oraz czytników, opaski kablowe RFID, tworzą bazę danych, która wspomaga inteligentną automatyzację procesów zgodnie z celami określonymi w koncepcji Przemysł 4.0.

 Transpondery RFID UHF i HF mogą poza unikatowym numerem seryjnym zawierać dodatkowe, indywidualne informacje. Są one również kompatybilne z 'NFC' i mogą być odczytywane za pomocą tabletów i smartfonów. 

Bądź z nami w kontakcie


Update: 17/08/2019 © HellermannTyton 2019
Kontakt