Drukarka do wytłaczania oznaczeń metalowych M-Boss Compact i oznaczniki do zadań specjalnych

Data: 22/06/2016

Wraz z nową drukarką do wytłaczania oznaczeń M-Boss Compact HellermannTyton oferuje kompletny system do trwałego i niezawodnego oznaczenia kabli, przewodów, rurociągów oraz wszelkich komponentów w miejscach o wyjątkowo trudnych warunkach temperaturowych, chemicznych lub mechanicznych. 

M-BOSS Compact jest cichą i łatwą w użyciu wytłaczarką zasilaną standardowym napięciem sieciowym,
dostosowaną do pracy w przestrzeni biurowej. System cieszy się dużą popularnością zwłaszcza w branży stoczniowej, offshore i chemicznej, gdzie od oznaczników i drukarek do wytłaczania wymaga się szczególnej wytrzymałości oraz bezproblemowej obsługi przy minimalnych kosztach utrzymania.

 

Ulepszony system chłodzenia pozwala na ciągłą pracę urządzenia przez dziesięć godzin, a każdy z tłoczników umożliwia wykonanie  1,5 miliona wytłoczeń znaków, znajdujących się w standardowym zestawie, obejmującym łącznie 45 liter, cyfr i symboli. Opcjonalnie dostępny organizer umożliwia automatyczną segregację do 400 oznaczników w 10 oddzielnych pojemnikach.

Ze względu na swoje właściwości szyldy i opaski kablowe ze stali nierdzewnej typu S316 idealnie nadają się do pracy w temperaturze od -80 °C do nawet +538 °C, są przeznaczone do pracy w agresywnych środowiskach tj.  offshore, branża stoczniowa lub chemiczna i petrochemiczna. Wypukłe oznaczenie jest odporne na smar, oleje oraz różne chemikalia i widoczne nawet w przypadku zabrudzenia.

Oznaczniki są tworzone za pomocą łatwego w użyciu oprogramowania Tagprint Pro 3.0 z gotowymi szablonami , współpracującego z powszechnymi systemami operacyjnymi Windows. Opaski mocuje się za pomocą narzędzia MK9SST.

Bądź z nami w kontakcie


Update: 17/08/2019 © HellermannTyton 2019
Kontakt