Energetyka Wiatrowa

Zamieniasz wiatr w energię. My przekształcamy idee w rozwiązania.

HellermannTyton zawsze wyznacza najwyższe standardy w obszarze opasek kablowych i systemów mocowania, ochrony i identyfikacji przewodów oraz w technologii przesyłu danych.

Nasze produkty przeznaczone dla energetyki wiatrowej są odporne na promieniowanie UV, na niskie i wysokie temperatury, na ogień oraz na wibrację. Trwałość, najwyższe standardy jakości i wyśmienita efektywność kosztowa są oczywiste.

Ścisła współpraca z naszymi klientami ma dla nas najwyższy priorytet. W przypadku specjalnych wymagań, jak na przykład dla elementów narażonych na stały wpływ warunków pogodowych, nasze zespoły ekspertów opracowują nowe rozwiązania razem z tobą.

Opaski kablowe serii T pozwalają na łatwe wiązanie i mocowanie kabli w wielu wymagających aplikacjach, np. wiązanie kabli energetycznych w obszarze gondoli.

  • Opaski kablowe można w prosty sposób mocować ręcznie, a narzędzia ręczne i pneumatyczne do zaciągania opasek pozwalają na bezpieczny montaż z zachowaniem powtarzalności siły.
  • Odgięty język opaski pozwala na szybki i łatwy montaż.
  • Opaski serii T wykonane są całkowicie z jednolitego tworzywa sztucznego co ułatwia ich recykling. 

Kapturki termokurczliwe HEK są odporne na przebicie elektryczne i powleczone wewnętrznie klejem termoplastycznym. Dzięki temu kable są trwale i pewnie uszczelnione.

Wytrzymały materiał zapewnia wyśmienitą ochronę przed naprężeniami mechanicznymi.

Duży stopień skurczu minimalizuje ilość potrzebnych rozmiarów kapturków.

Koryta kablowe HellermannTyton są wykonane z PVC i PC/ABS (bezhalogenowe) i sprawdziły się w wielu zastosowaniach, począwszy od urządzeń głównych systemów kontroli, jak również w rozdzielnicach kontroli ustawienia.

  • Żebra korytka mogą być wyłamywane bez pozostawiania ostrych krawędzi.
  • Żebra korytka są wywinięte na zewnątrz tak aby zapewnić bezpieczną pozycję pokrywy, także w bardzo trudnych warunkach.

Mufy światłowodowe HellermannTyton są przeznaczone do  bezpiecznego prowadzenia i łączenia delikatnych przewodów światłowodowych sieci przesyłu danych w farmach wiatrowych.

  • Wiele dostępnych rozmiarów i wariantów konfiguracji umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Certyfikaty/Dopuszczenia

 

Czy masz jakieś pytania? 

Wypełnij proszę poniższy formularz kontaktowy i wyślij go do nas. Odpowiemy na twoje pytanie najszybciej jak to możliwe.

Skontaktuj się z nami!


Update: 16/02/2019 © HellermannTyton 2019
Kontakt