27/02/2024

Specjalista ds. kadr

Opis stanowiska

  • Osoba kontaktowa w kwestiach HR w siedzibie firmy
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wszystkich spraw  pracowniczych
  • Udział w ustalaniu potrzeb szkoleniowych i przygotowywanie planów szkoleń
  • Prowadzenie i nadzór nad szkoleniami oraz matrixem zastępstw
  • Bieżąca współpraca ze szkołami oraz obsługa praktyk uczniowskich
  • Proponowanie nowych rozwiązań usprawniających pracę w zakresie HR
  • Tworzenie programów rozwojowych, ocen pracowniczych oraz budowanie ścieżek kariery na różnych szczeblach w organizacji
  • Wspieranie procesu rekrutacji
  • Bieżąca obsługa pracowników w zakresie administracji personalnej
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz zleconych przez przełożonych
  • Kontrola w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy
  • Archiwizacja dokumentów kadrowych i BHP
  • Tworzenie prezentacji nt. działań Działu Personalnego
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej i BHP
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Nadzór nad ochroną danych osobowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, prawa pracy oraz/lub potwierdzone wieloletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu polskiego prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów oraz umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wysoka kultura osobista i pogodne usposobienie

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej korporacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, pierwsza umowa na czas określony 6 m-cy, kolejna na czas nieokreślony)
  • Ambitne zadania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy, w tym praca hybrydowa (praca w biurze + home office)
  • Indywidualny rozwój: gruntowne wprowadzenie do pracy, regularne rozmowy oceniające, studia, kursy, szkolenia wewnętrzne, kursy językowe, motywujące cele i możliwości rozwoju osobistego
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze finansowane przez pracodawcę
  • Dofinansowanie do programów sportowo-zdrowotnych
  • Spotkania integracyjne: bale noworoczne, pikniki rodzinne, treningi i turnieje piłki nożnej

Kontakt

Jesteś zainteresowany/-a ofertą? Prześlij dokumenty rekrutacyjne, abyśmy mogli Cię bliżej poznać. CV + list motywacyjny z określeniem stanowiska, na które aplikujesz, prześlij na adres biuro@hellermanntyton.pl wraz z podaniem możliwego terminu podjęcia pracy oraz oczekiwań dot. wynagrodzenia.
Masz dodatkowe pytania? Możesz skontaktować się z nami telefonicznie: 63 22 37 111 w godzinach od 08:00 do 16:00.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.