20/06/2021

Jesteśmy w tym razem

Już dziś pomyśleliśmy o jutrze

 

Nikt nie musi przechodzić przez ten trudny czas sam. Razem możemy stawić czoła wyzwaniom jakie niesie teraźniejszość!
Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.
Dziękujemy Christianowi za podzielenie się z nami swoją historią - cieszymy się, że możemy wspierać tak wiele firm, w ich profesjonalnym działaniu.

 
 
 

Jak możemy Ci pomóc?

Wizyty osobiste są w tej chwili praktycznie niemożliwe. Jest jednak wiele innych sposobów komunikacji poprzez, które możemy Ci pomóc, począwszy od rozmowy telefonicznej z naszym doradcą poprzez pokazy online czy wysyłkę próbek. Podobnie jak Ty, stawiamy na interakcję cyfrową. Możesz umówić się na prezentację produktów online, uczestniczyć w naszym webinarium lub szkoleniu e-learning, poprosić o przesłanie białych ksiąg lub zapisać się do naszego newslettera. Możliwości jest wiele. Wybór należy do Ciebie!

Pomagamy łączyć świat, który wspólnie dzielimy

Od gotowych produktów do dostosowanych do indywidualnych potrzeb, rozwiązań - HellermannTyton jest wszędzie tam, gdzie są kable i przewody, po to, aby ułatwić Ci życie. Dzięki jakości naszych produktów i szerokim kompetencjom możemy sprostać każdemu wyzwaniu.
Dlaczego? Ponieważ znamy się na perfekcyjnym zarządzaniu okablowaniem. 

Zobacz w jaki sposób wspieramy naszych Klientów i ułatwiamy wzajemną współpracę

Live stream: prezentacje produktów on-line

Prezentacja produktu w streamie na żywo

Wizyty osobiste nie są obecnie możliwe. Nasi eksperci są jednak gotowi, aby zaprezentować Ci nasze rozwiązania w zakresie zarządzania okablowaniem na żywo w Internecie.

 

Webinar: zarządzanie okablowaniem w instalacjach fotowoltaicznych

Fotowoltaika

Instalujesz dachowe lub naziemne systemy fotowoltaiczne? Dowiedz się od naszego menedżera ds. rynku energii odnawialnej, Georga Neureitera, jak prawidłowo wykonać okablowanie już na etapie tworzenia instalacji.
 

E-learning: poznaj EVO cut - narzędzie do usuwania opasek kablowych

AutoTool

Po prostu przetnij opaskę... nie ryzykujesz uszkodzenia przewodów! Odkryj w tym krótkim szkoleniu e-learningowym HellermannTyton ACADEMY, dlaczego narzędzie EVO cut jest takie wyjątkowe i dlaczego lepiej sprawdzi się niż standardowe szczypce czy obcinaczki.

 

Print2Online & Moja lista obserwowanych

Print2Online

Zapisz ulubione produkty na swojej liście obserwowanych, pobierz je w formie listy materiałów (BOM) lub jako karty produktowe w PDF, dodaj interesujące Cię ilości i wyślij zapytanie o ofertę. Teraz dzięki usłudze Print2Online zapisywanie produktów na liście obserwowanych jest niezwykle proste. Sprawdź i się przekonaj.

Strona internetowa: zindywidualizowane usługi cyfrowe

Kobieta pracująca przy komputerze

Internetowe konto użytkownika HellermannTyton zapewnia szereg korzyści i umożliwia dostęp do wielu oferowanych przez nas rozwiązań on-line. Dzięki niemu możesz korzystać z naszych tematycznych portali internetowych (Autotool CPK, TagPrint Pro), pobierać unikalne treści i korzystać ze wszystkich funkcji listy obserwowanych. Rejestracja jest darmowa i zajmuje tylko chwilę.

 

YouTube & Centrum mediowe

YouTube

Niezależnie od tego, czy jesteś instalatorem, konstruktorem czy producentem wiązek, na naszym kanale YouTube znajdziesz cenne wskazówki dotyczące zarządzania okablowaniem. Wszystko w postaci krótkich filmów instruktażowych, w których nasi eksperci w bardzo przyjazny sposób odpowiadają na najczęściej pojawiające się pytania.

 

Kulisy kręcenia filmu "Już dziś pomyśleliśmy o jutrze"

 

Każda zmiana to kolejna szansa.

Chętnie Ci pomożemy!
Gdziekolwiek pojawia się temat okablowania wiedz, że możesz na nas liczyć. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem kablami.

 

Kontakt telefoniczny w celu doradztwa

Prezentacja produktu/produktów (on-line)

Aktualizacja webinarów i e-learningu

Informacje dot. białych ksiąg

Próbki (podaj w polu wiadomości poniżej, które produkty Cię interesują)

Zapisz się

Zapisuję się na bezpłatny newsletter HellermannTyton. Jestem świadomy/-a, że moje dane są przechowywane elektronicznie, analizowane i przetwarzane w celu poprawy obsługi klienta oraz, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji. (Polityka prywatności dostępna jest tutaj: https://www.hellermanntyton.pl/privacy)
Chronimy Twoje dane i szanujemy Twoją prywatność.
Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.

Bądź z nami w kontakcie!


Update: 12/06/2021 © HellermannTyton 2021
© HellermannTyton 2021 (v4.142) | Update: 12/06/2021