Innowacyjne rozwiązania potrzebują solidnych podstaw

Trzy kierunki, które wyróżniają nasze zdolności rozwojowe.

Co wyróżnia innowacyjne produkty? Rozwiązania innowacyjne zawierają w sobie ideę prowadzącą do całkowicie nowego produktu, który ma za zadanie rozwiązać problemy do tej pory nie rozwiązane. Dlatego aby zapewnić, że rozwój, jakość, produkcja i sprzedaż wyśmienitych rozwiązań  technicznych jest ciągle na możliwie jak najwyższym poziomie, HellermannTyton wdrożył trzy kierunki prowadzenia prac badawczych: 

R & D

Rozwój produktów na życzenie klientów

HellermannTyton określa najważniejsze warunki brzegowe produktu w dialogu z klientem. Na tej podstawie tworzymy innowacyjny produkt, odpowiadający specyficznym potrzebom klienta. Nasi konstruktorzy na całym świecie pracują wspólnie w międzynarodowej sieci, co prowadzi nie tylko do efektu optymalnej synergii w pracach badawczych, ale także do wyśmienitej jakości serwisu i doradztwa, rzadko spotykanej gdzie indziej.

R & D

Rozwój produktów uniwersalnych

Poza stałymi inwestycjami w badania i rozwój dbamy też ciągle o kompletność palety produktów standardowych. Intensywne analizy rynku i konkurencji umożliwiają nam wczesne zidentyfikowanie procesów i trendów rynkowych. Dzięki temu możemy spełniać Państwa życzenia i potrzeby natychmiast kiedy się pojawią. Sukces daje nam prawo tak twierdzić: do chwili obecnej posiadamy w ofercie ponad 50.000 produktów, które określają standardy na całym świecie.

R & D

Optymalizacja istniejących produktów

Pod pojęciem przeprojektowania naszych produktów rozumiemy stałą optymalizację bierzącej palety produktów. Ścisła kooperacja z Państwem, instalatorami i sprzedawcami przekłada się na ciągłą adaptację istniejących produktów do bierzących trendów rynkowych. Systematyczny rozwój i modernizacja naszych produktów sprawia, że jesteśmy dla Państwa wiarygodnym partnerem także na przyszłość.

Skontaktuj się z nami!


Update: 22/04/2017 © HellermannTyton 2016