"Owocna współpraca bazuje na zasadzie Dajemy i Bierzemy"

Filozofia HellermannTyton

"Dajemy i Bierzemy" oznacza obustronną satysfakcję
Także w przyszłości chcemy odnosić sukcesy na rynku. Jeszcze ważnejszy jest sukces naszych klientów. Im bardziej zwiększymy Państwa konkurencyjność, tym bardziej będziecie Państwo zadowoleni. Dlatego naszym zadaniem jest pomagać w osiągnięciu Państwa celów. Ze skutkiem: Nasz sukces to zadowoleni klienci, którzy osiągają sukces. 

Filozofia HellermannTyton

"Dajemy i Bierzemy" oznacza rozumieć i być rozumianym
W celu osiągnięcia najwyższej jakości obsługi klientów, stawiamy nacisk nie tylko na wyśmienite kwalifikacje naszych pracowników, ale włączamy naszych klientów w aktywny proces rozwoju. Obustronna wymiana wiedzy i doświadczeń prowadzi do czystego efektu synergii, co w efekcie prowadzi do najlepszych osiągnięć. Będziemy szli tą drogą jako partnerzy.

Filozofia HellermannTyton

"Dajemy i Bierzemy" rozszerza indywidualne rozwiązania
Pozycje wiodącego producenta osiąga się poprzez innowacje. Codziennie pracujemy nad tym aby rozwijac nowe pomysły w zakresie wiązania i mocowania przewodów i kabli. Ale nie tylko szeroka paleta produktów i ciągłe samozaangażowanie w rozwój czynią nasze rozwiązania tak praktycznymi. W rzeczywistości to szczególne przenikanie się wysokiej elastyczności i silnego poświęcenia z wszechstronnymi kompetancjami i doświadczeniem umożliwia osiągnięcie w pełni indywidualnych rozwiązań.
Znajdujemy najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów!

Filozofia HellermannTyton

"Dajemy i Bierzemy" opłaca się obu stronom
Z naszych rozwiązań korzystają wszyscy uczestnicy. Przykładowo nasi klienci zwiąkszają swoją konkurencyjność poprzez nowe możliwości produkcyjne. Z drugiej strony nowe projekty są dla nas motywującym impulsem dla obszarów naszej działalności: techniki wiązania, mocowania, oznaczania i ochrony przewodów oraz rozwoju nowoczesnych narzędzi montażowych.
Dzięki takiej wymianie powstało do tej pory ponad 8.000 nowych produktów. Linia produktów techniki sieciowej i przesyłu danych jest następnym krokiem do przyszłości. Najważniejszy współczynnik sukcesu w  rozwoju:
Komunikacja, gdzie wymieniamy informacje zgodnie z naszą filozofią Dajemy i Bierzemy. Jest to najbardziej efektywny instrument, ażeby osiągnąć nasz jasny cel: najwyższe zadowolenie klientów jest kluczem do sukcesu.

Filozofia HellermannTyton

"Dajemy i Bierzemy" wzmacnia światowe relacje
Jesteśmy dumni z 32 przedsiębiorstw na  całym świecie z ponad 2650 pracownikami. Ale nie poprzestajemy na tym. Rozwijamy się dla naszych klientów.

Filozofia HellermannTyton

Nowa siedziba w Tornesch - kamieniem węgielnym przyszłości
Wszystkie obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa takie, jak rozwój, produkcja, centrum dystrybucyjne, czy zarząd znalazły się pod jednym dachem.
Poprzez bliższą współpracę pomiędzy działami będziemy dla naszych klientów szybsi i jeszcze bardziej efektywni.

Skontaktuj się z nami!


Update: 22/07/2017 © HellermannTyton 2016